Tirane, ofrohet vend pune Help Desk- Back Office, ITALISHT

Tirane, ofrohet vend pune Help Desk- Back Office, ITALISHT
Pozicioni: Help Desk- Back Office
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Tirane

Postuar më: Sept. 21, 2023, 1:56 p.m.

Shoqeria Multiservis Center HD shpk ofron vende pune ne pozicionin “ Help Desk- Back Office”,
aktivitet qe konsiston ne nderhyrjet teknike per mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

- Njohuri te mira te gjuhes italiane
- Me ose pa eksperience pune

Ne ofrojme:

-Paga Konkuruese.
-Trajnim.
-Kontrate e rregullt pune.
-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit.
-Ambient pozitiv dhe dinamik

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne me Cv ne gjuhen ITALIANE ne, [email protected]
Ju lutem percaktoni ne subjekt te emailit pozicionin per te cilin aplikoni.


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona