Bojaxhi

Bojaxhi
Pozicioni: Bojaxhi
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Tirane

Postuar më: Feb. 19, 2024, 4:08 p.m.

Ofrohet vend pune si Bojaxhi ne nje nga kompanite me te medha ne vend.
Kandidatet duhet te jene te komunikueshem, korrekt ne orarin e punes dhe bashkepunues.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit : 0692024535


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.
WhatsApp: +355 692024535

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona