Oferta pune - Njoftime Pune
Kerkoj puntor
ish uzina dajti, Tirane - 0 Lekë

Kerkoj puntor magazine(me ose pa eksperience) ish uzina dajti

Profesioni: puntor magazine - Arsimi: E paspecifikuar
Kërkojmë staf të ri
Tiranë, Tirane - 40 Lekë

Kërkojmë staf të ri për kompaninë tonë të moshës 18-25 vjeç.Pocicioni i punës është shitës në dyqan elektronike.Paga e k&eum;…

Profesioni: Shites - Arsimi: E paspecifikuar
Hotel Flores, Shkembi Kavajes Durres, kerkon te punesoje:
Shkembi Kavajes, Durres - 40,000 Lekë

Hotel Flores kerkon te punesoje:Kuzhunier/e,Ndihmes/e kuzhine,Sanitare,Pasticier/e,Pjatalarese,Kamarier/e,Banakier/e,Recepsionist turni 3.Pagat te kenaqeshme.Ne varesi te pozicionit te punes.Te in…

Profesioni: Kuzhunier/e,Pasticier/e,Sanitare,Ndihmes/e kuzhine,Pjatalarese,Kamarier/e,Banakier/e,Recepsionist tu - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkoj recepsionis/e
14 ukraina e lire, Tirane - 3 Lekë

Hotel Kotoni kerkon te punesoje recepsionist/e full time 1 dite ne jave pushim. Te kete njohuri te gjuhes angleze. Te jete bashkepunues ne grup , te jete i komunikueshem dhe te kete …

Profesioni: Recepsionis/e - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkohet Asistente Zyre
Tirane Rruga Mine Peza, Tirane - 50,000 Lekë

Kerkohet Asistente Zyre Page Baze + Bonus

Profesioni: Asistente - Arsimi: E paspecifikuar
Shitëse në optikë.
Sheshi Wilson, Tirane - 0 Lekë

Kerkohet shitëse për në optikë. Të jetë fleksibel me oraret. Bashkepunuese me stafin. Të dijë gjuhen angleze.  …

Profesioni: Shitese - Arsimi: E paspecifikuar
Perpunues Brumi ( Furra)
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

Mercato Italia pjese e Megatek Grup, kerkon te punesoje : Perpunues Brumi ( Furra) Qellimi i pozicionit: Gatuan dhe perg…

Profesioni: Perpunues Brumi ( Furra) - Arsimi: E paspecifikuar
Specialist Rekrutimi & Trajnimi
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

Fashion Avenue & Mercato Italia pjese e MEGATEK është një Hipermarket i tipit “Do It Yourself”, po kërkon nje punonjës pë…

Profesioni: Specialist Rekrutimi & Trajnimi - Arsimi: Universitet
Punonjës Sigurie
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

Fashion Avenue & Mercato Pjese e MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit “Do It Yourself” ne Shqiper…

Profesioni: Punonjës Sigurie - Arsimi: E paspecifikuar
Pasticier
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

Mercato Italia pjese e MEGATEK është një Hipermarket i tipit “Do It Yourself”, …

Profesioni: Pasticier - Arsimi: E paspecifikuar
Hotel Iliria Internacional Ofron vende pune
Durres, Durres - 0 Lekë

Hotel Iliria Internacional kerkon te punesoje: 1. Kuzhinjer/e 2. Ndihmes Kuzhinjer 3. Kamarier/e 4. Banakier/e 5. Recepsioniste Kushte shume te mira pune.…

Profesioni: Kuzhinier - Arsimi: E paspecifikuar
Durres, Ofrohen Vende Pune
Spitalle, Durres, Durres - 45,000 Lekë

Kompania jone e cila operon prej me shume se 15-vjetesh ne tregun Shqiptar, ne fushen e prodhimit te kepuceve tashme kerkon te zgjeroje stafin. Ne jemi nje nga kompanite me te suk…

Profesioni: Punetor - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkohen Specialist ne Fushen Mekanike dhe Elektrike.
Tirane, Tirane - 0 Lekë

Kerkohen Specialiste ne profilet Mekanike dhe Elektrike Mekanike ( 3 specialista )  dhe  Elektrike ( 3 specialista )

Profesioni: Elektricist dhe Mekanik - Arsimi: Gjimnaz
Kerkohet shitese/bankiere
bulevardi dyrrah pran wellit, Durres - 0 Lekë

KOMPANIA " MONCHERI- COFFE SHOP" ME ADRESE: Bulevardi Dyrrah, 2001 Durrës, Albania. PRAN WELLIT <…

Profesioni: shitese-banak - Arsimi: E paspecifikuar
Durres, ofrohet vend pune ekonomiste
rruga bajram tusha shkozet, Durres - 0 Lekë

Kompani geni shpk kerkon te punesoje individe ne pozicionin: Ekonomiste Kriteret qe duhet te plotesohen …

Profesioni: ekonomiste - Arsimi: Universitet
Durres, ofrohet vend pune MANAGER, KAMARJER , BANAKIER
pran bashkish, Durres - 0 Lekë

THE WALL LOUNGE , kerkohen te punesoJ personel Manaxher/e Kuzhinier/e Ndihmes kuzhinier/e Banakier,/e Kamarier/e . Kush…

Profesioni: menaxher/e - Arsimi: E paspecifikuar
Ofrojme Vende Pune
Rruga e Kavajes, Tirane - 500 Euro

Kerkojme Agjent/e shitjesh Kompania Aura po zgjeron stafin dhe kerkon persona qe duan te punojne dhe te fitojne te ardhura pa limit. Kushtet :Te zoteroj patent perparesi kan cifte…

Profesioni: Agjent/e Shitje - Arsimi: E paspecifikuar
Specialsist Thesar / Inventar
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

FASHION AVENUE & MERCATO ITALIA pjese e MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqip Shiko Njoftimin

Profesioni: Specialiste Thesar / Inventari - Arsimi: Universitet

Oferta Pune - Njoftime Pune - Gjej pune falas!

Deshiron te kerkoni per te gjetur nje vend pune ne menyre qe te keni nje te ardhme te sigurte dhe te ardhura te mira? Mos kerkoni me gjate! Platforma jone online ju mundeson qe ju te gjej pune me thjeshtesi dhe duke mos u lodhur!

Ju mund te shfletoni mbi dhjetra oferta pune qe ne mundesojme per personat te cilet deshirojne te gjejne pune ose te cilet jane aktualisht te papune. Ne kemi nje shumellojshmeri pozicionesh gati per ju ne menyre qe te gjeni vendin e duhur te punes.

Te kerkosh per nje njoftime pune eshte shumicen e hereve nje sfide e vertete sepse shume rralle mund te gjesh ate njoftim pune qe te pershtatet.

Kerkoj pune ne tirane

Shumica e personave qe jane ne kerkim te nje vendi te ri pune duan te punojne ne Tirane per shkak se ka shume mundesi te ndryshme punesimi dhe aty mund te gjejne punen qe ata kane kerkuar.

Megjithate, jo gjithmone eshte e thjeshte te gjesh ate cfare kerkon ne mesin e nje konkurrence te madhe dhe te dhjetra kerkesave ne dite per oferta pune dhe njoftime pune.

Ne platformen tone, ju keni mundesi te shfletoni njoftimet e fundit te punes per te gjetur punen ideale per ju dhe per t'u punesuar atje ku ju mendoni se mund te performoni me se miri.

Njoftime pune falas

Ju mund te kerkoni shpesh here per dua pune si edhe pune nga shtepia apo edhe njoftimecom dhe njoftime falas. Keto jane vende ku ju mund te gjeni pune online me vetem nje klikim.

Ne ju garantojme cilesine me te mire ne vend per te gjetur vendin tuaj adekuat te punes dhe per t'u punesuar me thjeshtesi dhe shpejtesi. Cilesia eshte e garantuar per vendin qe ju deshironi te punesoheni.

Oferta pune

Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju.

Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.