Oferta pune - Njoftime Pune
Big Market Pajton Center
Pajtoni Center- Kthesa e Kamzes, Tirane - 0 Lekë

Pozicione te lira pune: -Kasiere -Operator Check In  

Profesioni: -Kasiere, Sistemuese, Operator Check In - Arsimi: E paspecifikuar
Big Market -City Park
Prane City Park (Vore), Tirane - 0 Lekë

Big Market ne City Park po kerkon: -Kasiere -Punonjes Magazine

Profesioni: -Kasiere, Punonjes Magazine - Arsimi: E paspecifikuar
Big Market GARDEN - Hapje e Re, hap vende pune
Rruga e Kavajes, Tirane - 0 Lekë

Kerkohen, Kasiere, Sistemuese, Shitese ne Banak Bulmet/ Sallameri, Shitese per sektor te ndryshem, Punonjes Magazine, Sanitare Me dhe pa eksperience!!!

Profesioni: Kasiere, Sistemuese, Shitese Banak Bulmeti dhe Sallameri, Punonjes Magazine, Sanitare - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkoj puntor per gomisteri
Tirane astir, Tirane - 0 Lekë

Kerkoj gomist me eksperienc pune paga shum e mir 

Profesioni: Gomist - Arsimi: E paspecifikuar
Dyqani i Peshkut Koral Tirane (Tek Rruga e Barrikadave) kerkon te punesoje motorist ose shofer
Rruga e Barrikadave Tirane, Tirane - 0 Lekë

Dyqani i Peshkut Koral Tirane (Tek Rruga e Barrikadave) kerkon te punesoje motorist ose shofer

Profesioni: Motorrist/Shofer - Arsimi: E paspecifikuar
Shitese në Tobacco & more
Rr. Frosina Plaku, Magnet, Tirane - 35,000 Lekë

Tabako ndodhet brenda kompleksit,nenjezoneshume te mire dhe te rregullt. Te kete njohurite baze kompjuterike. Te jete i/e sjellshme Te kete aftesi shume te …

Profesioni: Shitese - Arsimi: Gjimnaz
duapune
liqeni kopshi botanik bllok, Tirane - 11,111 Lekë

KERKOJ PUNE BANAKIER (VETEM PER TURNIN E PARE).KAM EKSPERIENCE  MBI 20VJET NE FUSHEN E HOTELERISE NE SHUME PROFILE PUNE.KONTAKTONI NE WHAT'S UP  PER DETAJE.

Profesioni: banakier - Arsimi: Gjimnaz
Eksperte ne rritjen dhe menaxhimin e tik tok-ut. (vajze) TURNI 2
sheshi Wilson ne bllok Tirane, Tirane - 0 Lekë

EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E TIK TOK-UT. (vajze) TURNI 2 KËRKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Të kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne …

Profesioni: Eksperte ne rritjen dhe menaxhimin e tik tok-ut. (vajze) TURNI 2 - Arsimi: E paspecifikuar
Tirane, ENZO ATTINI kerkon te punesoje EKONOMISTE (full time) Paga. 60000 lek
sheshi Wilson ne bllok, Tirane - 0 Lekë

ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time) KËRKESAT E PROFILIT: 1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik. 2-Te kete eksperience pune si ekonomiste.

Profesioni: EKONOMISTE (full time) Paga. 60000 lek - Arsimi: E paspecifikuar
Agjente shitjesh online (ne zyrat e kompanise) (vajze)-PAGA baze + BONUSE qe e cojne ne total …
Rruga Mine Peza pallati no.2, Tirane - 0 Lekë

Cfarë ofrojmë ne: - Mundësinë për të punuar në orarin më të përshtatshëm për ju. Oraret jane Turni 1 (8-13:00) ,Turn…

Profesioni: Agjente shitjesh online (ne zyrat e kompanise) - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkohet Tapicier
Institut, Tirane - 0 Lekë

  Vend vakant pune si tapicier per mobilje Ofrohen kushte te mira pune dhe…

Profesioni: Tapicier mobiljesh - Arsimi: E paspecifikuar
Puno Online Part Time ose Full Time
Tirane, Tirane - 2,000 Euro

Jeni ende ne kerkim te nje pune Online ? Deshironi te menaxhoni kohen tuaj ? Deshironi te fitoni me shume? Kompania Gjermane LR Health and Beauty te jep mundesin te k…

Profesioni: Partner - Arsimi: E paspecifikuar
Durres, Kerkohet Punetor
Lagjia Mirdita prane Universitetit Spitalle-Durres, Durres - 60,000 Lekë

Kompania jone Shumekombeshe me kapital Irlandez e cila operon prej me shume se 15-vjetesh ne tregun Shqiptar po kerkon te rritet dhe te zhvillohet ! Ne jemi nje nga kompanite me te suksessh…

Profesioni: Punonjes Premonte - Arsimi: 9-Vjecare dhe poshte
Konsulent imobiliare ne zyren RE/MAX Advantage
Reshit Collaku, Tirane - 500 Euro

RE/MAX ADVANTAGE, pjesë e RE/MAX Albania kërkon të punësojë Agjent Imobiliarë për zyrat e saj në qendër të Tiranës.

Profesioni: Konsulent imobiliar - Arsimi: Universitet
Perfaqesuese shitjesh ne dyqanin Vodafone ne Shkozet dhe Don Bosko
Shkozet, Durres - 450 Euro

Kualifikimet Jemi në kërkim të profesionistëve që kanë si pikë të fortë komunikimin dhe jane të orientuar ndaj shërbi…

Profesioni: Perfaqesues shitjesh - Arsimi: Universitet
Eksperte ne rritjen dhe menaxhimin e instagramit. (vajze) TURNI 2
sheshi Wilson ne Bllok , Tirane, Tirane - 50,000 Lekë

KËRKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Të kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne kete profil. - Të menaxhoje instagramin e kompanisë, me kretivitet…

Profesioni: Eksperte ne rritjen dhe menaxhimin e instagramit. (vajze) TURNI 2 - Arsimi: E paspecifikuar
Agjente shitjesh te produkteve ENZO ATTINI ne showroom ,(vajze)-PAGA baze 35000 lek+ BONUSE qe…
Sheshi Wilson ne Bllok, Tirane, Tirane - 0 Lekë

Pozicioni punes: Agjente shitjesh te produkteve ENZO ATTINI ne showroom. Kompania ENZO ATTINI kerkon : Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, prof…

Profesioni: Agjente shitjesh - Arsimi: E paspecifikuar
Punonjes Fabrike Durres
Lagjia Mirdita prane Universitetit Spitalle-Durres, Durres - 50,000 Lekë

Kompania jone Shumekombeshe e cila operon prej me shume se 15-vjetesh ne tregun Shqiptar po kerkon te rritet dhe te zhvillohet ! Ne jemi nje nga kompanite me te suksesshme e me te organizua…

Profesioni: Punetonje ne repartin e Injektimit - Arsimi: E paspecifikuar
Ekonomi/ Finance
Autostrada Tr-Dr km 5, Tirane - 0 Lekë

CALZATURIFIZIO “ALBACO SHOES” sh.p.k. Autostrada TR-DR, Km. 5, Kashar, TIRANË Lider në prodhimin e këpucëve…

Profesioni: Ekonomi - Arsimi: E paspecifikuar
Kërkohet Inxhiniere Ndërtimi [strukturiste/draftuese]
Rr.Barrikadave, Tirane - 5 Lekë

Shoqëria INGENIUM në bashkëpunime me INFRATECH shpk kërkon të punësojë Inxhiniere Ndërtimi [strukturiste] me kohë të plotë.  …

Profesioni: Inxhiniere Ndërtimi [strukturiste/draftuese] - Arsimi: Universitet

Oferta Pune - Njoftime Pune - Gjej pune falas!

Deshiron te kerkoni per te gjetur nje vend pune ne menyre qe te keni nje te ardhme te sigurte dhe te ardhura te mira? Mos kerkoni me gjate! Platforma jone online ju mundeson qe ju te gjej pune me thjeshtesi dhe duke mos u lodhur!

Ju mund te shfletoni mbi dhjetra oferta pune qe ne mundesojme per personat te cilet deshirojne te gjejne pune ose te cilet jane aktualisht te papune. Ne kemi nje shumellojshmeri pozicionesh gati per ju ne menyre qe te gjeni vendin e duhur te punes.

Te kerkosh per nje njoftime pune eshte shumicen e hereve nje sfide e vertete sepse shume rralle mund te gjesh ate njoftim pune qe te pershtatet.

Kerkoj pune ne tirane

Shumica e personave qe jane ne kerkim te nje vendi te ri pune duan te punojne ne Tirane per shkak se ka shume mundesi te ndryshme punesimi dhe aty mund te gjejne punen qe ata kane kerkuar.

Megjithate, jo gjithmone eshte e thjeshte te gjesh ate cfare kerkon ne mesin e nje konkurrence te madhe dhe te dhjetra kerkesave ne dite per oferta pune dhe njoftime pune.

Ne platformen tone, ju keni mundesi te shfletoni njoftimet e fundit te punes per te gjetur punen ideale per ju dhe per t'u punesuar atje ku ju mendoni se mund te performoni me se miri.

Njoftime pune falas

Ju mund te kerkoni shpesh here per dua pune si edhe pune nga shtepia apo edhe njoftimecom dhe njoftime falas. Keto jane vende ku ju mund te gjeni pune online me vetem nje klikim.

Ne ju garantojme cilesine me te mire ne vend per te gjetur vendin tuaj adekuat te punes dhe per t'u punesuar me thjeshtesi dhe shpejtesi. Cilesia eshte e garantuar per vendin qe ju deshironi te punesoheni.

Oferta pune

Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju.

Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.