Gjeni një profesionist!
Gjeni ose postoni vende pune!

Platforma Profesionist.al ju mundëson të kërkoni për profesionistin që ju duhet dhe të punësoni kandidatin më të mirë. Gjithashtu, ju mund të publikoni njoftime pune si punëdhënës, dhe të gjeni vende pune si punëkërkues!

Kujdesi i Shtëpisë

Rezervoni nje pastrim tani! - Pastruese Shtepie Tirane
Pastruese Shtepie - Pastrim Shtepie

Fillon nga 150 Lekë

8 Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime
Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime

Femijet dhe Kujdesi

Te duhet dado per femije - Kujdestare per femije Tirane?
Dado per femije - Kujdestare per femije

Fillon nga 30 Euro

Sherbime per shtepine

Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike
Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike

Fillon nga 500 Lekë

13 Elektricist ne Tirane - Riparime dhe Instalime Elektrike
Elektricist ne Tirane - Riparime dhe Instalime Elektrike

Fillon nga 700 Lekë

Te moshuarit dhe kujdesi

Te duhet kujdestare per te moshuar? - 7 Kujdestare ne Tirane
Te duhet kujdestare per te moshuar? - Kujdestare ne Tirane

Fillon nga 30 Euro

Sherbime me qera

Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.
Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.

Fillon nga 1,000 Lekë

Kurse te gjuheve te huaja

Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia - Cmime konkuruese!
Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia

Fillon nga 99 Euro

Kurs Gjermanisht Online - Niveli A1-B2 Gjermanisht
Kurs Gjermanisht Online - Meso Gjermanisht

Fillon nga 149 Euro

Lista e Njoftimeve të Punës

Farmacia EGIAN kerkon te punesoj farmacist/e
Klinika Egian, Condor Centre, ISh-Parku i Autobusave, Rruga e Kavajes, Tirane, Albania, Tirane - 0 Lekë

Ne kuader te zgjerimit te stafit, Farmacia Egian kerkon te punesoj farmacist/e. Eksperienca perben advantazh. 7 ore pune ne dite me turne te alteruara, 1 dite ne jave pushim. Paga…

Profesioni: Farmacist/e - Arsimi: Universitet
Tirane, ofrohet vend pune Help Desk- Back Office, ITALISHT
Tirane, Tirane - 0 Lekë

Shoqeria Multiservis Center HD shpk ofron vende pune ne pozicionin “ Help Desk- Back Office”, aktivitet qe…

Profesioni: Help Desk- Back Office - Arsimi: E paspecifikuar
Punime gipsi
Rr. 3 Deshmoret Yzberiaht, Tirane - 0 Lekë

Ofrojmë punime punime decorative gipsi të brendshmë e të jashtme,tavane të varur,mure ndarëse me gips,punime me kartoxhes,punime cilësore sipas kërkesave,pa…

Profesioni: Punime gipsi - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkohen , Saldator , Mekanik , Metalpunues , Aluminist , Montator
Lushnje, Fier - 999,999 Lekë

Kompania jone Kerkon :
Shiko Njoftimin

Profesioni: Mekanik - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkohet Agjent/E Pre-Seller
Tirane, Tirane - 70 Lekë

Tirane, ofrohet vend : Para-shitje /Pre-Seller Detyrat dhe pergjegjesite : -Viziton cdo pike shitje ne zonen e tij sipas nje p…

Profesioni: Agjent/E Pre-Seller - Arsimi: E paspecifikuar
Benian Sh.a. kërkon Shitës / Shitëse në Qendër Tregtare (QTU)
QTU, Tirane - 0 Lekë

Benian Sh.a. kërkon Shitës / Shitëse në Qendër Tregtare (QTU) Mund të aplikoni: Duke dërguar CV-në tuaj në adres&e;…

Profesioni: SHITES/ SHITESE - Arsimi: Universitet
Shiko të Gjitha Njoftimet e Punës

Lista e Udhëtimeve Turistike

€ 50 / per person
  • 2 Ditë / 1 Natë
  • Meteora, Kallabaka, Ja…

Udhetim ne Meteora (Janine - Kallabaka - Meteora)

Udhëtoni drejt një vendi të magjishëm i cili do t'ju bëjë të mos doni që të largoheni më! Kjo është magjia që të ofron Meteora!

Shiko të Gjitha Ofertat Turistike