...

200 Leke per meter katror

Ploteso formularin me poshte per te derguar kerkese per pastrimin e shtepise

Ju mund ta lini bosh këtë fushë nëse do të vendosni numrin tuaj të telefonit më poshtë.
Vendosni numrin tuaj të telefonit që ekipi ynë t'ju kontaktojë nëpërmjet WhatsApp në lidhje me kërkesën tuaj.
Nëse nuk jetoni në Shqipëri, vendosni emrin e shtetit ku ju jetoni.
Kushton:
200 Leke per meter katror

VINI RE: Ndihuni lirshëm të dërgoni kërkesë edhe për të marrë më shumë informacion. Bërja e kërkesës nuk nënkupton detyrim për të paguar.

Rezervoni nje pastrim tani! - Pastruese Shtepie Tirane


Te jesh ne nje pune 8 orareshe dhe gjithashtu te kesh kohe qe te gatuash, te pastrosh shtepine, dhe te besh punet e tjera, eshte nje luks i vertete ne keto kohe qe jetojme sot. Eshte e vertete qe sot secili nga ne jemi shume te zene me punet tona dhe pak na del koha per te gjetur mundesi te merremi edhe me shtepine.

Pastruese shtepie Tirane

E keni parasysh ate ndjesine e t’u kthyerit ne shtepi vetem per ta gjetur ate komplet rrumuje? Apo ai rasti qe vini shume vone nga puna dhe koha nuk ju del per asgje tjeter vetem per te ngrene pak buke dhe per te bere gati shtratin per gjume.

Ne i japim zgjidhje ketyre problemeve duke bere te mundur qe ju te rehatoheni kur ktheheni ne shtepi dhe te kujdeset nje pastruese per shtepine tuaj tirane.

Pastruese per zyre tirane

Pastruese zyre tirane

Pastruese zyre tirane

Zyra juaj eshte ne nje gjendje te keqe per sa i perket pastertise? Ne nuk ofrojme vetem pastruese shtepie tirane por edhe dike qe te kujdeset per zyren tuaj? Keni nevoje per nje pastruese per zyre, ose per nje pastrim zyre komplet? Mos ndoshta ju duhet nje pastruese per zyre ne tirane?

Ne ofrojme zgjidhje per problemin qe ju keni! Ne kemi persona te kualifikuar te cilet bejne te mundur qe shtepia ose zyra juaj te shkelqejne nga pastertia dhe ju te mos lodheni per kete gje. Cmimet qe ne ofrojme jane super te volitshme per kedo.

Ambienti juaj i zyres eshte shume i madh? Keni nje zyre te madhesise se madhe dhe gjithnje ju duhet ta pastroni? Mos u shqetesoni me teper! Ne jemi vetem nje telefonate larg per te zgjidhur problemet tuaja.

Pra ne nuk ofrojme vetem pastruese per shtepi tirane, por ne ofrojme edhe pastruese shtepie tirane si edhe pastruese per zyra ne qytetin e tiranes dhe jo vetem.

Si funksionon sherbimi juaj per pastruese shtepie tirane?

Sherbimi yne per te gjetur nje sanitare per te pastruar shtepine tuaj ose nje sanitare per zyre, sanitare per te pastruar zyren tuaj, eshte shume i thjeshte. Ai ne fakt, ndahet ne disa faza te vogla te cilat ne fund japin rezultatin e madh dhe ju japin juve pastruese per shtepi.

Si fillim, ju duhet te na kontaktoni neve dhe te na jepni te gjitha detajet e vendodhjes tuaj. Me pas neve do t’ju japim nje kosto ne baze te vendit ku jetoni si edhe ne baze te madhesise se ambientit qe deshironi te pastroni.

Pasi kemi marre keto informata, ne do te vime prane ambientit tuaj, dhe pastruese shtepie tirane do te nisi direkt me punen. Pasi ju te keni marre rezultatin e deshiruar do te beni pagesen dhe me pas i gjithe procesi ka perfunduar!

Kerkoj pastruese ne tirane

Pastruese shtepie tirane

Pastruese shtepie tirane – Pastruese zyre tirane

Ne e dime shume mire ate ndjesine kur deshiron te gjesh nje sherbim te caktuar por nuk ke se ku te kerkosh. Tani ju mundeni te kontaktoni me ne edhe shume thjeshte te merrni sherbimin qe deshironi. Ne kete rast ju interesoheni per pastruese ne Tirane ose per sanitare ne tirane, ose ndoshta edhe per pastruese shtepie tirane. Shanset jane qe interesoheni edhe per pastruese per shtepi.

Ka raste qe njerez te ndryshem kerkojne edhe pastruese per shtepi tirane dhe neve ua mundesojme kete sherbim shume thjeshte duke u dhene atyre opsionin qe te na kontaktojne ose te permbushin nje formular online me te dhena ne menyre qe neve t’i kontaktojme ata me pas.

Ka edhe raste kur njerezit kerkojne pastruese shtepie ne tirane, dhe ne ua mundesojme kete gje shume thjeshte dhe pa asnje kosto ekstra. Te ngjashem jane edhe rastet kur dikush kerkon pastruese per shtepi ose sanitare shtepie tirane.

Sanitare per pastrim shtepie, pastruese per shtepi

Padyshim qe ne ofrojme edhe sanitare te cilat mund te pastrojne shtepine tuaj. Ky eshte nje nder specializimet tona ne fakt. Sepse ne mund t’ju japim nje kualitet shume te mire te punes per nje cmim te shkelqyer. Pastruese shtepie tirane eshte nje nder ato sherbime te cilat ne i ofrojme me super sherbim, si edhe pastruese per shtepi.

Te shumta kane qene kerkesat edhe per sanitare hoteli, ndryshe nga pastruese shtepie tirane, te cilat bejne te mundur qe dhoma te ndryshme hoteli te pastrohen si edhe ambiente te tjera te qendrojne te pastra edhe te mos kene asnje problem persa i perket higjenes.

Cfare duhet te kem kujdes tek nje pastruese per shtepi ose pastruese per zyra?

Padyshim qe kur merrni ne pune dike ju duhet te beni me te miren tuaj qe ky person te jete i kualitetit te duhur. Ne sigurohemi qe pastrueset per shtepi si edhe pastruese shtepie tirane por edhe sanitaret per shtepi dhe sanitaret per zyra te jene te afta ne punen qe bejne.

Ne ju sugjerojme te lexoni kete artikull, i cili shpjegon se cfare duhet te beni kujdes kur ju punesoni nje pastruese per shtepine tuaj. Padyshim qe ky artikull do t’ju ndihmoje mjaft mire ne gjetjen e nje personi te pershtatshem. Ne kete rast ju jeni tek vendi i pershtatshem, sepse ne kemi stafin me profesionist ne vend.

Normalisht qe sherbimet tona gjithashtu perfshijne edhe kujdestare per te moshuar ne menyre qe ju te mund te gjeni nje person cilesor per t'u kujdesur per prinderit tuaj dhe ata te mos vuajne gjate viteve te pleqerise.

Sanitare per pastrim shtepie ose sanitare per zyra

Kujdesi i shtepise eshte nje rruge e gjate qe nuk perfundon vetem tek pjesa e pastrimit te shtepise si edhe e pastrimit te zyres apo pastrimit te hotelit. Mirembajtja e shtepise eshte dicka qe duhet te jete aty vazhdimisht dhe nuk ka sens te mos mendosh per kete gje.

Ndaj edhe neve kemi bere te mundur qe ju te merrni te gjitha gjerat qe ju nevojiten per sa i perket kujdesit te shtepise. Ne kete faqe ju mund te shikoni te gjitha sherbimet qe ne ofrojme per pastruese shtepie tirane ose sanitare shtepie tirane.

Kerkoj pastruese per shtepi

A jeni duke kerkuar sanitare per shtepine tuaj, apo kerkoj pastruese shtepie ne tirane? Ne ua bejme te mundur kete gje shume thjeshte vetem duke plotesuar nje formular kontakti ose duke na telefonuar! Sherbimi yne eshte nje nder sherbimet me te mira te pastrimit ne Tirane!

Pastruese per shtepi eshte nje nder sherbimet me te spikatura qe ne kemi qe patjeter do t’ju ndihmoje juve shume kur vjen puna per te patur nje shtepi ose nje zyre sa me te paster dhe higjenike.

Dado per femije dhe kujdestare per femije

Ne ju ofrojme gjithashtu edhe dado per femije ose kujdestare per femije tirane, ne menyre qe ju te mund te gjeni personin me te mire i cili kujdeset per femijet tuaj. Ne e ofrojme kete sherbim duke ju dhene mundesine te zgjidhni midis nje game te gjere profesionistesh ne menyre qe te punesoni personin me te mire per kujdesin e femijeve tuaj.

Përditësuar për hërë të fundit më May 20, 2024, 12:33 p.m.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona