...

30 Euro në total.

Deshironi t'ju gjejme nje dado per femijet tuaj? Plotesoni formularin me poshte:

Ju mund ta lini bosh këtë fushë nëse do të vendosni numrin tuaj të telefonit më poshtë.
Vendosni numrin tuaj të telefonit që ekipi ynë t'ju kontaktojë nëpërmjet WhatsApp në lidhje me kërkesën tuaj.
Nëse nuk jetoni në Shqipëri, vendosni emrin e shtetit ku ju jetoni.
Kushton:
30 Euro në total.

VINI RE: Ndihuni lirshëm të dërgoni kërkesë edhe për të marrë më shumë informacion. Bërja e kërkesës nuk nënkupton detyrim për të paguar.

Te duhet dado per femije - Kujdestare per femije Tirane?


Dado per femije tirane

Nuk eshte e thjeshte te punosh gati 8 ore dita dhe me pas te mund te kujdesesh per gjithe gjerat e tjera qe jane te nevojshme per shtepine, sic mund te jete larja, hekurosja, pergatitja e ushqimit, si edhe perkujdesi per femijet.

Patjeter qe vjen nje moment qe te duhet nje dore ndihme ne perballimin e te gjitha ketyre problematikave dhe pikerisht qe kete gje kemi dashur te realizojme edhe ne ne momentin kur kemi menduar sjelljen e sherbimit te dados prane jush.

Prane nesh ju mund te gjeni edhe kujdestare per te moshuar ne menyre qe ju te mund te gjeni profesionistin e duhur per t'u perkujdesur per gjysherit ose prinderit tuaj te cilet kane nevoje per kujdes.

Perkujdesja e femijeve me nje dado

Perkujdesja e femijeve eshte nje nga ato nevoja qe jane jetike per familjen e gjithsecilit. Ndoshta orari i zgjatur ne pune ose angazhimet e tjera ua bejne te pamundur te jeni prane femijeve tuaj ne disa orare te caktuara dhe rrjedhimisht kjo ju pengon pasi nuk keni se me ke t'i lini femijet.

E keni parasysh ate ndjesine e sikletit kur doni te telefononi perseri mamin ose nje person tjeter qe t'ju mbaje djalin ose vajzen? Pikerisht, ne i japim zgjidhje ketij problemi me nje dado per femije.

Gjtihashtu, per personat te cilet po kerkojne per makina me qera tirane, ne ofrojme kete sherbim per ju dhe ju mund te gjeni kompanite qe ofrojne cmimet me te mira per makina me qera.

Kujdestare per femije tirane

Nuk mundesh qe t'i kerkosh te njejtit person te te ndihmoje vazhdimisht, duhet gjetur eventualisht nje zgjidhje per kujdesin sa me cilesor te femijes suaj dhe kete bejme ne. Ne ju ofrojme kujdestare per femije tirane ne menyre qe femija juaj te jete i sigurt.

Dado per femije tirane

Dado per femijet eshte nje sherbim shume i mire i yni i cili ju mundeson ta keni te fjetur mendjen nderkohe qe femijet tuaj jane te sigurt ne shtepi.

Dado per femije qe ne punesojme kane vite dhe vite eksperience ne rritjen e femijeve dhe ndaj jane nder personat me te mire tek te cilet ju mund te besoni me siguri absolute perkujdesin e femijeve tuaj. Padyshim qe keto gra jane vete nena, gjyshe, dhe kane rritur se pari femijet e tyre dhe pastaj kane marre eksperience ne plote ne perkujdesjen e femijeve edhe per persona te trete.

Nga sherbimi yne ne ju garantojme qe nuk do keni asnje arsye te vetme per t'u zhgenjyer. Madje jemi te bindur qe do t'ua sugjeroni edhe te njohurve tuaj sherbimin tone te dado per femije si edhe kujdestares se femijeve ne qytetin e tiranes.

Kujdestare per te moshuar tirane

Kujdesja e te moshuarve eshte gjithashtu nje fushe per te cilen ju duhet te mendoni sidomos nese prinderit ose gjysherit tuaj jane ne nje moshe delikate.

Ndaj edhe neve ju ofrojme qe te gjeni nje kujdestare per te moshuar tirane thjeshte fare nepermjet listes sone te profesionisteve, liste e cila eshte e perbere nga profesionistet me te zote.

Kerkoj kujdestare per femije

Nese deshironi qe te gjeni kujdestaren me te mire per femije si edhe dadon me te mire, ju mund ta beni kete gje duke na kontaktuar neve nepermjet formularit qe gjendet ne fillim te kesaj faqe. Neve do t'ju telefonojme per te biseduar rreth mundesive qe ne ofrojme per ju.

Me ane te vetem disa klikimeve ju do te mund te rezervoni ne kohe rekord nje dado per femije e cila do t'ju takoje dhe me pas do vendosni nese do vazhdoni me te ose jo.

Kujdestarja per femije do te jete prane jush shume shpejte duke ju ndihmuar me te gjitha nevojat tuaja per perkujdesin sa me cilesor te femijeve tuaj ne momentet kur ju nuk ndodheni prane tyre.

Ne ofrojme gjithashtu sherbime te tjera per shtepine tuaj sic jane pastruese shtepie si edhe plote sherbime qe kane te bejne me perkujdesin e shtepise.

Sa besim duhet te kem tek dadoja qe do kujdeset per femijen tim?

E kuptojme shume mire qe natyrshem ju lindin edhe pyetje qe kane te bejne me sigurine e femijeve tuaj. Ne ju garantojme 100% sherbim cilesor ne momentin qe ju punesoni nje dado nepermjet nesh. Ju do keni mundesine qe ta takoni dadon ne fjale perpara se te vazhdoni me tej.

Gjej kujdestare per femije tirane

Kjo do t'ju ndihmoje juve qe te siguroheni qe dado per femije qe keni perballe eshte personi i duhur per ju dhe per femijet tuaj. Nuk ka ndodhur asnje rast ku ne te kemi pasur probleme me ceshtje qe lidhen me mirebesimin dhe sigurine e femijes tuaj dhe vazhdojme me po te njejtin standart dhe ritem sic edhe e kemi nisur ne fillim.

Ne ju ftojme gjithashtu te lexoni kete artikull qe tregon se sa shume impakt te mire ka nje dado per femijen tuaj.

Përditësuar për hërë të fundit më Aug. 6, 2022, 4:06 p.m.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona