...

Zgjidh një nga bizneset më poshtë:

...

Eni Car Rental

Kostoja e shërbimit:
1,700 Lekë në total.
Merre makinen ketu

Komente: 15 euro ne dite.

...

Albanian Airport Rent a Car

Kostoja e shërbimit:
1,200 Lekë në total.
Merre makinen ketu

Komente: Nuk ka

VINI RE: Ndihuni lirshëm të dërgoni kërkesë edhe për të marrë më shumë informacion. Bërja e kërkesës nuk nënkupton detyrim për të paguar.

Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.


Te udhetosh drejt nje vendi te ri eshte kenaqesi, por nese nuk ke makine te duhet patjeter makina me qera per te pasur mundesine qe te udhetosh lirshem ne vendet qe deshiron te shkosh.

Te kesh nje makine sot nuk eshte me nje luks, por eshte domosdoshmeri. Ama ka raste, qe per arsye te ndryshme eshte e veshtire qe te marresh makinen tende dhe te udhetosh me ate.

Kjo eshte edhe arsyeja e ofrimit te ketij sherbimi, per gjetjen e makina me qera ne Tirane ose ne Rinas. Ne ju mundesojme qe te gjeni keto makina me thjeshtesi dhe te mund te rezervoni kompanine me te mire dhe te lire per marrjen me qera.

Makina me qera

Makina me qeraNepermjet sherbimit tone ju do mund te merrni makinen qe deshironi me qera pa humbur aspak kohe! Nuk ka rendesi se ku deshironi te shkoni, ne do t'ju mundesojme te gjeni sherbimin me te mire. 

Kostoja qe ju do te paguani do te jete me e lira e mundshme per sherbimin qe do te merrni gjithashtu. Tashme nuk do te keni me probleme me cilesine e makinave qe ju merrni me qera sepse ne ju ofrojme cilesine me te mire.

Per kete arsye pikerisht, ju duhet te perdorni sherbimin tone per te gjetur nje makina me qera qe i pershtatet me se miri nevojave tuaja. Mund te udhetoni me me shume lehtesi dhe pa e vrare mendjen per menyren e transportit.

Makina me qera rinas

Ju mund te merrni nje makine me qera edhe ne rinas per te udhetuar nga aeroporti ne vende te ndryshme te shqiperise, ku do qe ju do te deshironi! Nese po vini nga jashte shteti, gjeja me e mire per te bere eshte marrja e nje makina me qera dhe perdorimi i saj per te udhetuar.

Arsyeja se pse ju duhet nje makina me qera rinas eshte sepse ju vini nga jashte vendi dhe duhet te keni nje menyre transporti sepse nuk mund te udhetoni ku te doni vetem nepermjet autobuzit dhe transportit urban.

Ne ju keshillojme qe ju te merrni menjehere nje makine me qera sepse ne kete forme ju do mund te udhetoni lirshem pa pasur asnje problem tjeter me menyren tuaj te transportit.

A ka makina me qera te lira qe mund te marr?

Patjeter qe ne perpiqemi te kemi nje bashkepunim me kompanite te cilat ofrojne cilesi, komoditet, dhe cmime te pakrahasueshme me kompanite e tjera ne menyre qe ju te mund te gjeni makina me qera te lira.

Zakonisht, kur dikush merr nje makine me qera, menyra se si ato merren jane me nivele tarifash. Ka tarifa te cilat shkojne deri ne 10 euro, nderkohe qe disa modele makinash shkojne edhe ne 50 euro ne dite. 

Cmimi varet shume nga tipi i makines qe ju do te merrni me qera, prandaj edhe ne ju sugjerojme qe ju te gjeni ne listen tone ato kompani qe ofrojne cmimet me te uleta minimale dhe me pas te kontaktoni me to per te gjetur makinen tuaj.

Padyshim qe kur ju merrni nje makine me qera ditore prej 10 eurosh, nuk do te keni te njejten cilesi me nje makine qe paguani 50 euro qera ditore. Por ne ju garantojme qe sido qe te jete kualiteti do te jete i mire. 

Edhe nese ju merrni modelin e lire te makines me qera, ju do te mund te shijoni cilesine dhe do shikoni qe makina nuk do te kete asnje problem. Nese ju vini re nje problem, duke kontaktuar me kompanine do mund te gjeni nje zgjidhje. 

Ku mund te shkoj nese marr nje makina me qera ne tirane?

Ju mund te shkoni ku te keni deshire! Nuk keni asnje limit per vendin se ku do te shkoni mjafton qe ju te flisni me kompanine ku do te merrni makinen me qera dhe te mesoni per politikat qe ata kane. 

Zakonisht, mjafton qe ju te vendosni se sa dite do te mbani makinen me qera dhe kompanite do t'ju kerkojne pagesen per keto dite. Me pas nese doni ta mbani makinen me shume dite, mund te kontaktoni me kompanine dhe te beni kerkesen tuaj.

Nuk ka asnje problem nese ju kontaktoni me kompanine dhe vendosni disa marreveshje me njeri-tjetrin. Kompanite me te cilat ne bashkepunojme jane serioze dhe mirepresin cdo kerkese tuajen.

Me cfare kompanish bashkepunoni?

Ne bashkepunojme me kompani te cilat kane vite me rradhe eksperience dhe jane me te mirat ne tregun e dhenies se makinave me qera. Ndaj ne ju garantojme cilesi maksimale ne momentin qe ju rezervoni nje kompani nepermjet platformes sone.

Ne sigurohemi qe ne perzgjedhjen e bashkepunetoreve tane te jemi selektive dhe te perzgjidm ata te cilet ofrojne cilesine me te larte per koston me te ulet. Ne kete menyre edhe ju qe rezervoni nepermjet nesh keni nje garanci per sherbimin e marre.

 

Përditësuar për hërë të fundit më Aug. 6, 2022, 4:09 p.m.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona