Des Auto kerkon korrier per shperndarje me motorr

Des Auto kerkon korrier per shperndarje me motorr
Pozicioni: KORRIER PER SHPERNDARJE ME MOTORR
Rroga: 60,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/rruga don bosko

Postuar më: July 8, 2024, 11:27 a.m.

Pune me kohe te plote,shperndarje ne zonen e tiranes.motorri vihet ne dispozicion nga kompania,paga 60,000 lek siguracionet e paguara.


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona