Durres, Ofrohet Pune

Durres, Ofrohet Pune
Pozicioni: Punetor
Rroga: 48,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Durres/Lagjia Mirdita prane Universitetit Spitalle-Durres

Postuar më: May 17, 2023, 1:07 p.m.

Kompania jone e cila operon prej me shume se 15-vjetesh ne tregun Shqiptar,
ne fushen e prodhimit te kepuceve tashme kerkon te zgjeroje stafin.

Ne jemi nje nga kompanite me te suksesshme e me te organizuara ne tregun shqiptar dhe operojme sipas kodit te punes duke respektuar te gjitha te drejtat e punetoreve.

Kerkohen punetore *Meshkuj-Femra* ne pozicionet:

-Puntor i procesit te injektimit.
-Puntor i procesit te Perfundimit te kepuces.
-Puntore e procesit te Perfundimit te kepuces. 

Kualifikimet
-te kete deshire per te mesuar
-te bashkpunoje ne grup


Kompania operon sipas rregullores se kodit te punes, me kushte shume te mira pune dhe paga te kenaqshme duke filluar nga 45,000-55,000 lek ne muaj.
**TRANSPORTI FALAS**
Te interesuarit duhet te kontaktojne Cel: 0694569720


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona