Durres, ofrohet vend pune ekonomiste

Durres, ofrohet vend pune ekonomiste
Pozicioni: ekonomiste
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: Universitet
Qyteti dhe Adresa: Durres/rruga bajram tusha shkozet

Postuar më: Feb. 18, 2023, 1:05 p.m.

Kompani geni shpk kerkon te punesoje individe ne pozicionin: Ekonomiste

Kriteret qe duhet te plotesohen
-Te kene perfunduar arsimin e larte ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise
-Eksperienca e meparshme ne pozicione te ngjashme perben perparesi.
-Te kete aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi pune.-Disponibilitet full time dhe vendbanim ne Durres.

Ofrojme:
-Ambjent komod pune,
pagesa e kenaqshme

te interesuarit te kontakton ne nr e telefonit ose whatcap


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona