Durres, ofrohet vend pune MANAGER, KAMARJER , BANAKIER

Durres, ofrohet vend pune MANAGER, KAMARJER , BANAKIER
Pozicioni: menaxher/e
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Durres/pran bashkish

Postuar më: Feb. 18, 2023, 1:03 p.m.

THE WALL LOUNGE ,
kerkohen te punesoJ personel
Manaxher/e
Kuzhinier/e
Ndihmes kuzhinier/e
Banakier,/e
Kamarier/e .
Kushtet e punes dhe paga shume e mire.
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJN NE NR E TEL OSE WHATSAPP


Cel. : 0689011770


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona