Farmacia EGIAN kerkon te punesoj farmacist/e

Farmacia EGIAN kerkon te punesoj farmacist/e
Pozicioni: Farmacist/e
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: Universitet
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Klinika Egian, Condor Centre, ISh-Parku i Autobusave, Rruga e Kavajes, Tirane, Albania

Postuar më: Sept. 22, 2023, 10:27 a.m.

Ne kuader te zgjerimit te stafit, Farmacia Egian kerkon te punesoj farmacist/e. Eksperienca perben advantazh. 7 ore pune ne dite me turne te alteruara, 1 dite ne jave pushim. Paga konkurruese dhe e diskutueshme.


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona