Hotel Flores, Shkembi Kavajes Durres, kerkon te punesoje:

Hotel Flores, Shkembi Kavajes Durres, kerkon te punesoje:
Pozicioni: Kuzhunier/e,Pasticier/e,Sanitare,Ndihmes/e kuzhine,Pjatalarese,Kamarier/e,Banakier/e,Recepsionist tu
Rroga: 40,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Durres/Shkembi Kavajes

Postuar më: March 15, 2023, 7:28 p.m.

Hotel Flores kerkon te punesoje:Kuzhunier/e,Ndihmes/e kuzhine,Sanitare,Pasticier/e,Pjatalarese,Kamarier/e,Banakier/e,Recepsionist turni 3.Pagat te kenaqeshme.Ne varesi te pozicionit te punes.Te interesuarit te telefonojne ne numrin 0696926780


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona