Hotel Iliria Internacional Ofron vende pune

Hotel Iliria Internacional Ofron vende pune
Pozicioni: Kuzhinier
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Durres/Durres

Postuar më: March 1, 2023, 11:38 a.m.

Hotel Iliria Internacional kerkon te punesoje:
1. Kuzhinjer/e
2. Ndihmes Kuzhinjer
3. Kamarier/e
4. Banakier/e
5. Recepsioniste
Kushte shume te mira pune.
Paga e kenaqeshme.
Preferohet qe kandidatet te kene eksperience te merparshme.

Kontaktoni ne numrin 0682031909 ose na dergoni cv ne emailin [email protected]


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona