Ital-Pack Albania kerkon te punesoj : Financiere -Full Time

Ital-Pack Albania kerkon te punesoj : Financiere -Full Time
Pozicioni: Financiere
Rroga: 120,000 Lekë
Edukimi: Universitet
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Sauk i Ri , Prane ItalMarket ,Tirane

Postuar më: July 1, 2024, 4:42 p.m.

Kompania “ItalPack Albania” tashmë e afirmuar në tregun Shqiptar mbi tregtimin e produkteve profesionale sipas standarteve europiane,ne gamen e produkteve te pastrimit dhe aksesoreve te hotelerise. Angazhimi yne eshte cilesia me e larte dhe garantimi i cmimit me te mire.

Kushtet:

-Te ket perfunduar arsimin ne degen e finances.

-Te ket eksperienc pune te meparshme minimumi 3 vite .

-Njohuri te mira te programeve financiare (Financa 5 )

-Njohuri shume te mira te paketes Office

-Te jete etike , kofidenciale ,korrekte dhe e afte te punoje ne grup.

 

Detyrat e punes:

-Regjistrimi i veprimeve arke \ banke , kuadrimi i tyre.

-Monitorimi i klienteve dhe furnitoreve.

-Regjistrimi i te dhenave ne sistemin kontabel.

-Deklarimin e punonjesve ne e-filing .

-Aplikime te ndryshme ne e-albania.

 

Kushte shume te mira pune .

 

Personat e interesuar te dergojne CV ne adresen 

e-mail:[email protected] ose te kontaktojne ne numrin : +355689089633

Adresa : Sauk i Ri , Prane ItalMarket ,Tirane 


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona