Kalemi’s Beachside Hotel kerkon te punesoje sanitare, edhe roje per sezonin turistik veror 2023 ne Sarande

Kalemi’s Beachside Hotel kerkon te punesoje sanitare, edhe roje per sezonin turistik veror 202…
Pozicioni: Sanitare edhe Roje
Rroga: 75,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Vlore/Sarande, Rruga Mitta Hoxha

Postuar më: May 27, 2023, 10:46 a.m.

Kalemi’s Beachside Hotel kerkon te punesoje sanitare, edhe roje per sezonin turistik veror 2023 ne Sarande. Misioni yne eshte te ofrojme nje sherbim sa me te mire edhe cilesor per clientet por edhe nje ambient familiar edhe te kendshem per punonjesit tane. Ne qofte se ju nuk banoni ne Sarande ne kemi opsionin tju ofrojme akomodim (per kete opsion do preferonim te punosojme persona qe njihen). Pagesa do te jet mjaft e mire + loyalty bonus ne muajt korrik edhe Gusth. Sipas eskperiences si edhe professionit paga do te jete ne ritje per keto muajt. Plus pages mujore, sigurisht edhe sigurimet. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin +355694345514 ose te na cojne nje message ne faqen tone ne facebook Kalemi’s Beachside Hotel.

 

Ju falenderojme,

Kalemi’s Beachside Hotel

Management Team


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona