KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT

KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT
Pozicioni: mesuese
Rroga: 50,000 Lekë
Edukimi: Universitet
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Tirane

Postuar më: Nov. 30, 2022, 5:51 p.m.

Kerkohen mesuese part-time te gjuhes GJERMANE (ORARE FLEKSIBEL, 3+ ore mesimdhenie ne dite).  FAQA ZYRTARE https://sapientify.com.al/

Kriteret:

- Te kete mbaruar per degen perkatese ose eksperience ne mesimdhenie

- Te kete deshiren qe te rritet profesionalisht

- Te kete njohuri baze kompjuterike

- Te jete e lire paradite/pasdite  (ne japim mesim 09:00- 22:00 dhe orari i punes eshte i diskutueshem)

- Te jete mire ne multitasking (berjen e disa detyrave bashke njeherazi)

- Disponibilitet minimalisht per tre grupe ne dite (seanca 60 minuteshe)

- Te jete e komunikueshme, e perkushtuar dhe e gatshme te ndihmoj studentet online

- Te kete internet te mire (Wi-Fi) dhe kompjuter funksional

 

Pagesa nder me konkurueset ne treg, per nje format te tille pune qe te ofron komoditet, nje staf pozitiv kolegesh dhe trajnime (workshope) per rritje profesionale te vazhdueshme.

Dergo CV-ne ne adresen: info[email protected]    Te mirepresim ne ekipin tone!

 


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona