Kerkohen operator Luce Gas gjuha italiane

Kerkohen operator Luce Gas gjuha italiane
Pozicioni: Operator/e telefonike
Rroga: 40,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Myslym Shyri

Postuar më: Nov. 17, 2022, 5:27 p.m.

Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushata energjie.

Ofrohet mundesi punesimi part dhe full time
Orari: 10.00-14.00 dhe 15.00-19.00
Per kedo qe nuk ka eksperience zhvillohet trajnim falas nga kompania.

Pagesa nis nga 300lek/ora - 350 lek plus bonuse per cdo kontrate.

Vendndodhja : Rruga Myslym Shyri prapa Karburant Kastrati.

Mund te na kontaktoni ne adresen: [email protected] ose ne nr e kontaktit: 0682063223.


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona