Kerkohen punetor/e per punime artistike

Kerkohen punetor/e per punime artistike
Pozicioni: Punetore
Rroga: 45,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Mullet, Tirane

Postuar më: May 29, 2023, 7:48 a.m.

P&GG SHPK


KERKON PUNETOR MESHKUJ DHE FEMRA PER PUNIME ARTISTIKE.
PAGA FILLESTARE 45.000 LEKE + SIGURIME TE PAGUARA DHE MUNDESI RRITJE.

TRANSPORTI FALAS
KUSHTET E PUNES TE KENAQSHME SIPAS KODIT TE PUNES.

Ju mirepresim!

ADRESA:Ish karburant API,MULLET

Nr.tel:0676077819

Cel. : 0676077819


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona