Kerkohet Marangoz dhe ndihmes marangoz

Kerkohet Marangoz dhe ndihmes marangoz
Pozicioni: marangoz
Rroga: 60,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Durres/shkozet

Postuar më: July 6, 2024, 6:08 a.m.

kerkojme te punsojem marangoz me eksperience dhe ndihmes marangoz me ose pa eksperience ne prodhimin e moblijeve .

orari 8 me 5 . dita e djele pushim 

paga e knaqshme ne varsi te eksperiences.

 


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona