Kerkohet Marketere Part time

Kerkohet Marketere Part time
Pozicioni: Maketere
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Rruga e Elbasanit, Park Gate

Postuar më: Sept. 15, 2023, 10:24 a.m.

The Socials ofron vend pune per pozicionin marketere Part-time (2 ore ne dite)

Ofrohet trajnim per lenien si dhe realizimin e takimeve

Do realizoje takime te drejtperdrejta me klientet potenciale per The Socials

Kerkohet:

Te kete eksperience te meparshme ne promocion dhe marketing

Te jete e komunikueshme

Te jete e disiplinuar dhe korrekte me objektivat ditore qe vendosen

Page e kenaqshme dhe kushte te kenaqshme pune.

Per aplikime kontaktoni ne email [email protected] duke derguar CV-ne tuaj.


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona