Kerkohet punonjes per Pastrim Kimik

Kerkohet punonjes per Pastrim Kimik
Pozicioni: Pastrim kimik , lavanderi
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Tirane rruga Marko Bocari

Postuar më: Sept. 10, 2023, 2:07 p.m.

Kerkojet punonjese per Pastrim Kimik ,me pak eksperience te dije mire hekurin .Orar i plote pune , kushte te mira pune prane Rruges se kosovarese Tirane. Te interesuarat te kontaktojne 0697220366 


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona