Kerkohet shitese/bankiere

Kerkohet shitese/bankiere
Pozicioni: shitese-banak
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Durres/bulevardi dyrrah pran wellit

Postuar më: Feb. 18, 2023, 1:08 p.m.

KOMPANIA " MONCHERI- COFFE SHOP" ME ADRESE:
Bulevardi Dyrrah, 2001 Durrës, Albania. PRAN WELLIT
Kerkon personel vajza per aktivitetin bar caffe
te interesuarit te shkruajne ose kontaktojn ne nr e telefoni :
  


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona