Kerkoj recepsionis/e

Kerkoj recepsionis/e
Pozicioni: Recepsionis/e
Rroga: 3 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/14 ukraina e lire

Postuar më: March 15, 2023, 3:40 p.m.

Hotel Kotoni kerkon te punesoje recepsionist/e full time
1 dite ne jave pushim. Te kete njohuri te gjuhes angleze.
Te jete bashkepunues ne grup , te jete i komunikueshem dhe te kete shkathtesi ne pune.
Kushte te mira pune. Pagesa e kenaqeshme.

Nese jeni te interesuar dergoni Cv ne nr :+355693454837 ose ne adresen e emailit : [email protected]


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona