Kerkojme mjeshter, murator dhe fasade per te punuar ne Zagreb pergjithmone

Kerkojme mjeshter, murator dhe fasade per te punuar ne Zagreb pergjithmone
Pozicioni: punëtor
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/hrvatska

Postuar më: Jan. 18, 2023, 10:43 a.m.

Kerkojme mjeshter, murator dhe fasade per te punuar ne Zagreb pergjithmone. Bëjmë punime të ndryshme, por nëse keni njohuri shtesë nga qeramika, knauf, vetëlyerje, llamarina, izolatorë etj, është e dëshirueshme për një pagë më të mirë. Kërkohen më shumë punëtorë, është e mundur edhe një ekip prej 4 personash. Përvojë pune minimale e kërkuar 5 vite, pa probleme shëndetësore. Ofrohen kushte të mira pune, regjistrim dhe akomodim. Per te gjitha informacionet ne 00385/91 522-5449 mundeni ne viber ose whatsapp


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona