Kerkojme Punetore

Kerkojme Punetore
Pozicioni: Shitese
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Rruga e kavajes nr 12/1,Tirane

Postuar më: Aug. 29, 2023, 4:27 p.m.

Kerkohet punetore ne nje dyqan qe tregton Bojra Printeri.
Kerkojm shitese turni i pare orari 8:00 - 15:00  
Preferohen aplikantet qe duan te punojne per kohe relativisht te gjate ne kete pozicion.
E pershtatshme dhe per studentet te cilat ndjekin studimet e Masterit.


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona