Kerkojme RTN ose OPERATOR TELEFONIK per gjuhen italiane ✅

Kerkojme RTN ose OPERATOR TELEFONIK per gjuhen italiane ✅
Pozicioni: Operator
Rroga: 800 Euro
Edukimi: Gjimnaz
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Rruga e durresit zogu i zi

Postuar më: July 4, 2024, 12:04 p.m.

​Pershendetje ✅

Kerkojme RTN ose OPERATOR TELEFONIK per gjuhen italiane.

Kushte te mira dhe paga shume e kenaqshme. 

Paga 800 deri ne 5000 euro.✅

Orari full time disponibilitet.

Me eksperience pune.

Na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsap per me shume informacione rreth punes ose na dergoni CV tuaj.

Faleminderit.


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona