Kurse Kimi Biologi Anglisht Frengjisht

Kurse Kimi Biologi Anglisht Frengjisht
Pozicioni: Kurse
Rroga: 1,000 Lekë
Edukimi: Universitet
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Tieane

Postuar më: July 11, 2023, 5:26 p.m.

Ofrojme kurse per Kimi Biologji Anglisht Frengjisht per nxenes deri ne klase te 12.

Kurset ofrohen edhe online.

Ofrohen kurse dhe per studente te inxhinierise, shkencave te natyres, mjekesise ne kimi inorganike dhe kimi organike ( edhe online ) 

Kontaktoni ne whatsapp


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona