Mason që punon me gur natyral

Mason që punon me gur natyral
Pozicioni: Mason
Rroga: 70 Euro
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/8R6G+W32, Rruga Herman Gmeiner, Tiranë 1000, Албания

Postuar më: Nov. 15, 2023, 8:16 a.m.

Kerkojme zejtare te punojne me gur per nje firme ndertimi ne Greqi ne ishullin Patmos. Paga nga 70 euro e lart. Puna është fizike dhe e vështirë. Për sqarime të mëtejshme telefononi në Viber ose WhatsApp +30 6959733277


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona