Ofrojme Vende Pune

Ofrojme Vende Pune
Pozicioni: Agjent/e Shitje
Rroga: 500 Euro
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Rruga e Kavajes

Postuar më: Feb. 15, 2023, 10:31 p.m.

Kerkojme Agjent/e shitjesh

Kompania Aura po zgjeron stafin dhe kerkon persona qe duan te punojne dhe te fitojne te ardhura pa limit.
Kushtet :Te zoteroj patent perparesi kan ciftet.
Paga 500 euro+% pa limit

Adresa:Rruga kavajes ne qender
Kontakt:0695101338


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona