Perpunues Brumi ( Furra)

Perpunues Brumi ( Furra)
Pozicioni: Perpunues Brumi ( Furra)
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Autostrada Tirane-Durres, km 7

Postuar më: March 1, 2023, 11:56 a.m.

Mercato Italia pjese e Megatek Grup, kerkon te punesoje :

Perpunues Brumi ( Furra)

Qellimi i pozicionit: Gatuan dhe pergatit te gjitha llojet e produkteve te brumit sipas recetave.

Detyrat dhe Pergjegjesite:
Kryen punët e kërkuara në prodhim
Kryen gatimin në mënyrë të pavarur të të gjitha llojeve të produkteve të brumit
Kontrollon furrën, linjën e makinës së paketimit dhe mikserit
Bën përgatitjen e produktit sipas recetave

Kualifikimet dhe Aftësitë:
Të kenë eksperiencë pune në këtë pozicion të paktën 3 vjet
Ruajtja e standardeve të higjenës personale në punë
Aftësi për të punuar në grup
Fleksibilitet me orarin me dy turne

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni CV të detajuar në
1.adresën [email protected] ose
2.Kontaktoni ne numrin 069 40 22 492

MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona