Ponari S

Ponari S
Pozicioni: Lavapjatese ejt
Rroga: 60,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Durres/Durres

Postuar më: May 25, 2023, 9:08 a.m.

Hap vende pune per Recepsioniste lavapjatese roje shezllonash sanitare fundjavave 

puna ndodhet tek shkembi kavajes Golem 

 


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona