Pozicion vakant | Vinçier

Pozicion vakant | Vinçier
Pozicioni: Vincier
Rroga: 2,000 Euro
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Durres/Tirane, Durres, Vlore

Postuar më: Feb. 20, 2024, 8:28 a.m.

Vega sh.p.k nje kompani me lider ne treg ne fushen e ndertimit, shpall pozicionin vakant per vincier.

Vendi i punes: Durres, Vlore, Tirane

Kushtet:

1. Kandidati duhet te kete eksperience pune te meparshme;
2. Te zoteroj leje drejtimi me kategorite perkatese per mjetet e renda ;
3. Te disponoje deshmi aftesimi profesional
4. Te jete i gatshem te punoj ne terren dhe me volum pune;
5. Te kete aftesi te mira per te punuar ne grup;

Page mbi 2000 €

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen e emailit: [email protected]

Whatsapp: +355 697050917

Cel. : +355 697050917


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.
WhatsApp: +355 697050917

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona