Punime gipsi

Punime gipsi
Pozicioni: Punime gipsi
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Rr. 3 Deshmoret Yzberiaht

Postuar më: Sept. 21, 2023, 11:36 a.m.

Ofrojmë punime punime decorative gipsi të brendshmë e të jashtme,tavane të varur,mure ndarëse me gips,punime me kartoxhes,punime cilësore sipas kërkesave,patinime etj 


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona