Specialist per Armatura dhe hekur

Specialist per Armatura dhe hekur
Pozicioni: Specialist per Armatura dhe hekur
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: Gjimnaz
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Tirane

Postuar më: Nov. 14, 2023, 3:02 p.m.

Vend vakant pune per Specialist per Armatura dhe hekur prane njeres nga kompanite me te mira ne fushen e ndertimit ne Tirane.Te interesuarit mund te dergojne nje CV prane [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit 00355672006323


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona