Teamleader ne gjuhen italiane

Teamleader ne gjuhen italiane
Pozicioni: Teamleader ne gjuhen italiane
Rroga: 80,000 Lekë
Edukimi: Gjimnaz
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Myslym Shyri

Postuar më: Nov. 19, 2022, 1:48 p.m.

Kandidati/ tja te kete experience te meparshme ne kete fushate ose fushata te tjera te ngjashme energjie.

Ofrohet mundesi punesimi vetem full time ne zyra
Orari: 10.00-19.00

Pagesa: 80.000 lek baza+ bonuse
Perbejne prioritet personat qe vijne me ekip.

Vendndodhja : Rruga Myslym Shyri prapa Karburant Kastrati.
 


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona