Tirane, ENZO ATTINI kerkon te punesoje EKONOMISTE (full time) Paga. 60000 lek

Tirane, ENZO ATTINI kerkon te punesoje EKONOMISTE (full time) Paga. 60000 lek
Pozicioni: EKONOMISTE (full time) Paga. 60000 lek
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/sheshi Wilson ne bllok

Postuar më: May 18, 2024, 7:19 p.m.

ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)

KËRKESAT E PROFILIT:
1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.
2-Te kete eksperience pune si ekonomiste.
3-Te kete bere kursinin e fiskalizimit
4-Te dije te punoje ne menyre perfekte me programin Financa 5 dhe ne exel.
5- Preferohet te kete pasur eksperience ne zyre kontabiltietit.
6- Mosha e detyrueshme 27-40 vjec.

- PAGESA 60000 LEKE

Nuk do te meren parasysh CV pa eksperience te plote pune si Ekonomiste si dhe nen moshen 27 vjec!

Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar:
EMAIL: [email protected]
TEL. +355676323466
Suksese!


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona