Oferta pune - Njoftime Pune
Shop Assistant -- Fashion Avenue
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

Fashion Avenue pjese e MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipëri, , po kërkon të punësojë:

Profesioni: Shop Assistant / Shitës/e -- Fashion Avenue - Arsimi: E paspecifikuar
Sistemues/e -- Mercato Italia
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

MERCATO ITALIA pjese e MEGATEK, hipermerketi me i madhe ne shqiperi i " do it your self", kerkon te punesoje : Sistemues/e në Fruta - Perime <…

Profesioni: Sistemues/e -- Mercato Italia - Arsimi: E paspecifikuar
Specialist perpunimi te Brumit
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

MERCATO ITALIA pjese e MEGATEK, hipermarketi m Shiko Njoftimin

Profesioni: Specialist perpunimi te Brumit - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkohet Infermiere ne gjermani (Leipzig)
Gjermani( Leipzig), Tirane - 1 Euro

Kerkohet te punesohet Infermiere per Kliniken tone Dentare ne Qytetin Leipzig ne Gjermani …

Profesioni: Infermiere - Arsimi: Universitet
Banak Bulmeti -- Mercato
Autostrada Tirane-Durres, km 7, Tirane - 0 Lekë

MERCATO ITALIA pjese e MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipë…

Profesioni: Banak Bulmeti -- Mercato - Arsimi: E paspecifikuar
VEND VAKANT PUNE -JURISTE
Gjik Kuqali street, C&S building, 2nd floor,ap1, Tirane - 0 Lekë

Kualifikimet/Kerkesat: Të ketë përfunduar arsimin e larte në profil Dr…

Profesioni: JURISTE-SPECIALISTE PROKURIMESH - Arsimi: Universitet
OFERT PUNE - AGJENT/E  Të SHITJEVE ONLINE !
Prishtinë, Tirane - 0 Lekë

Puno online nga shtepia pagesa me % Kompania Jonë shtrihet në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni Kompania jonë merret me shitjet e një numri  …

Profesioni: AGJENT/E  Të SHITJEVE ONLINE ! - Arsimi: E paspecifikuar
Specialist Buke (Furra)
Autostrada Tirane-Durres km 7. Tirana, Albania, Tirane - 0 Lekë

MERCATO ITALIA pjese e MEGATEK, hipermarketi m Shiko Njoftimin

Profesioni: Specialist Buke (Furra) - Arsimi: E paspecifikuar

Oferta Pune - Njoftime Pune - Gjej pune falas!

Deshiron te kerkoni per te gjetur nje vend pune ne menyre qe te keni nje te ardhme te sigurte dhe te ardhura te mira? Mos kerkoni me gjate! Platforma jone online ju mundeson qe ju te gjej pune me thjeshtesi dhe duke mos u lodhur!

Ju mund te shfletoni mbi dhjetra oferta pune qe ne mundesojme per personat te cilet deshirojne te gjejne pune ose te cilet jane aktualisht te papune. Ne kemi nje shumellojshmeri pozicionesh gati per ju ne menyre qe te gjeni vendin e duhur te punes.

Te kerkosh per nje njoftime pune eshte shumicen e hereve nje sfide e vertete sepse shume rralle mund te gjesh ate njoftim pune qe te pershtatet.

Kerkoj pune ne tirane

Shumica e personave qe jane ne kerkim te nje vendi te ri pune duan te punojne ne Tirane per shkak se ka shume mundesi te ndryshme punesimi dhe aty mund te gjejne punen qe ata kane kerkuar.

Megjithate, jo gjithmone eshte e thjeshte te gjesh ate cfare kerkon ne mesin e nje konkurrence te madhe dhe te dhjetra kerkesave ne dite per oferta pune dhe njoftime pune.

Ne platformen tone, ju keni mundesi te shfletoni njoftimet e fundit te punes per te gjetur punen ideale per ju dhe per t'u punesuar atje ku ju mendoni se mund te performoni me se miri.

Njoftime pune falas

Ju mund te kerkoni shpesh here per dua pune si edhe pune nga shtepia apo edhe njoftimecom dhe njoftime falas. Keto jane vende ku ju mund te gjeni pune online me vetem nje klikim.

Ne ju garantojme cilesine me te mire ne vend per te gjetur vendin tuaj adekuat te punes dhe per t'u punesuar me thjeshtesi dhe shpejtesi. Cilesia eshte e garantuar per vendin qe ju deshironi te punesoheni.

Oferta pune

Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju.

Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.