Oferta pune - Njoftime Pune
ofroj vend pune nga shtepia Link building and SEO
nga shtepia, Tirane - 0 Lekë

Stiamo Cercando un Junior SEO Appassionato! Requisiti: Passione per la SEO: Sei appassionato/a e desideri esplorare il vasto mondo della Search Engine Optimization (SEO)? Se hai l…

Profesioni: Link building and SEO - Arsimi: E paspecifikuar
Maxima Consulting
Hotel Skampa Turizem Elbasan, Elbasan - 600 Euro

Vende vakante tek Maxima Consulting . Operatore ne fushatat Luce Gas Telefoni Turizem Dentar . Ambjente motivuese dhe paga te kenaqshme

Profesioni: Operatore - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkohen Agjent Shitje!
Rruga e Kavajes, Tirane - 0 Lekë

Jeni ambiciozë, me dëshirë për të shpalosur aftësitë tuaja, doni të vlerësoheni dhe shpërbleheni për punën tuaj. Pegasus Home &eu;…

Profesioni: Agjent Shitje - Arsimi: E paspecifikuar
puno nga stepia si SEO
21square, Tirane - 0 Lekë

We are Hiring Seo Shiko Njoftimin

Profesioni: SEO - Arsimi: E paspecifikuar
KERKOJ PUNE NE ELEKTRIKE/NDERTIM
Durres, Durres - 4,000 Lekë

Quhem Arjan Bardhi dhe jam usta ne fushen e ndertimit dhe ne elektrike. Kam me shume se 20 vite eksperience si elektricist dhe ne ndertim. Kerkoj te paguhem 3500-4000L ne dite. Jetoj ne Durres. Ne…

Profesioni: elektricist dhe ne ndertim - Arsimi: E paspecifikuar
AGJENT/E SHITJESH MUNDESI PUNSIMI
ASTIR, Tirane - 600 Euro

MUNDESI PUNESIMI! KOMPANIA GJERMANE LIBREX ME ZGJERIMIN E ZYRAVE TE SAJ KERKON TE PUNESOJE AGJENT/E SHITJESH NE TERREN. KUSHTET: 1.Mosha mbi 20 vjec. 2.Te …

Profesioni: AGJENT SHITJESH - Arsimi: E paspecifikuar
Agjent/e shitje
Tirane, Tirane - 0 Lekë

Kerkojme agjent/e Biznesi ne terren ne nje nga kompanite me te mira ne treg. Ofrojme page base +Bonus % Mund te aplikojne dhe persona pa eksperience ose ne shkolle.Transport+ka…

Profesioni: Agjent/e shitje ne terren - Arsimi: E paspecifikuar

Oferta Pune - Njoftime Pune - Gjej pune falas!

Deshiron te kerkoni per te gjetur nje vend pune ne menyre qe te keni nje te ardhme te sigurte dhe te ardhura te mira? Mos kerkoni me gjate! Platforma jone online ju mundeson qe ju te gjej pune me thjeshtesi dhe duke mos u lodhur!

Ju mund te shfletoni mbi dhjetra oferta pune qe ne mundesojme per personat te cilet deshirojne te gjejne pune ose te cilet jane aktualisht te papune. Ne kemi nje shumellojshmeri pozicionesh gati per ju ne menyre qe te gjeni vendin e duhur te punes.

Te kerkosh per nje njoftime pune eshte shumicen e hereve nje sfide e vertete sepse shume rralle mund te gjesh ate njoftim pune qe te pershtatet.

Kerkoj pune ne tirane

Shumica e personave qe jane ne kerkim te nje vendi te ri pune duan te punojne ne Tirane per shkak se ka shume mundesi te ndryshme punesimi dhe aty mund te gjejne punen qe ata kane kerkuar.

Megjithate, jo gjithmone eshte e thjeshte te gjesh ate cfare kerkon ne mesin e nje konkurrence te madhe dhe te dhjetra kerkesave ne dite per oferta pune dhe njoftime pune.

Ne platformen tone, ju keni mundesi te shfletoni njoftimet e fundit te punes per te gjetur punen ideale per ju dhe per t'u punesuar atje ku ju mendoni se mund te performoni me se miri.

Njoftime pune falas

Ju mund te kerkoni shpesh here per dua pune si edhe pune nga shtepia apo edhe njoftimecom dhe njoftime falas. Keto jane vende ku ju mund te gjeni pune online me vetem nje klikim.

Ne ju garantojme cilesine me te mire ne vend per te gjetur vendin tuaj adekuat te punes dhe per t'u punesuar me thjeshtesi dhe shpejtesi. Cilesia eshte e garantuar per vendin qe ju deshironi te punesoheni.

Oferta pune

Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju.

Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.