Dyshek me ajer ne shitje - Bli nje dyshek portativ tani! Dyshek me ajer ne shitje - Bli nje dyshek portativ tani!

Dyshek me ajer ne shitje - Bli nje dyshek portativ tani!


4,590 Lekë 5,900 Lekë (-22%)
Ka stok | Kategoria: Shtepia

Dyshek me ajer, Intex.

Interior i perbere nga teknologji fibre e cila mundeson komoditet te shtuar, stabilitet dhe qendrueshmeri.

Siperfaqe gjumi prej pellushi, per rehati te shtuar.

Valvul 2ne1, me hapje te madhe per fryerje dhe shfryrje te shpejte.

Madhesia e dyshekut 152*203*25cm.

Pesha maksimale e suportueshme, 272kg.

Trashesia e dyshekut 25cm.

E pershtatshme per dy te rritur.

Pompa e fryerjes nuk eshte e perfshire.


Shpërndaje me miqtë:


Po kerkoni nje dyshek me ajer ose dyshek portativ ne shitje? Ne ofrojme keto produkte te cilat do ju ndihmojne qe te akomodoheni por edhe te akomodoni miqte dhe te ftuarit tuaj kur nuk keni vend.

Si Shqiptar qe jemi e kemi tradite te ftojme persona te ndryshem ne shtepi dhe ndonjehere vendi nuk mjafton per te akomoduar te gjithe te ftuarit. Ne keto raste detyrohemi t'i vendosim ata ne pozite ose t'i leme te flene ne dysheme.

Dyshek portativ ne shitje

Duket si dicka e thjeshte, por nje dyshek me ajer ne shitje do ju ndihmoje edhe ju te perballoni fluksin e miqve qe vijne ne shtepine tuaj, duke bere te mundur edhe akomodimin e tyre sa me te mire. Prandaj edhe ne ofrojme dyshek me ajer dhe dyshek portativ ne shitje.

Dysheket me ajer jane bere nje element kryesor ne shtepite moderne. Ato ofrojne rehati dhe mbeshtetje per shume njerez. Megjithate, jo te gjithe dysheket me ajer jane krijuar te barabarte. Sot ne treg ekzistojne lloje te ndryshme te dyshekeve me ajer.

Shumica e tyre kane karakteristika te ngjashme, por disa ofrojne veçori unike qe te tjeret nuk i kane. Nese deshironi te blini nje dyshek me ajer, ketu jane disa gjera qe duhen marre parasysh dhe ju duhet te beni shume kujdes qe te jeni konform me keto gjera per nje cilesi sa me te mire.

Dyshek me ajer dopio

Gjeja e pare qe duhet te mendoni kur blini nje dyshek me ajer eshte madhesia. Ju duhet te zgjidhni nje dyshek me ajer qe pershtatet mire ne dhomen tuaj. Nje shtrat me i madh do te kerkoje nje dyshek me ajer me te madh se nje me i vogel. Mbani parasysh kete kur zgjidhni nje dyshek me ajer.

Keshtu qe ndoshta do ju duhet edhe nje dyshek me ajer dopio sepse mund te keni miq te ftuar te cilet vijne ne cift dhe normalisht qe nuk do keni se ku t'i lini ata nese nuk do keni nje vend te mire per keta miq. Kjo eshte shume e rendesishme sidomos kur miqte tuaj jane cift.

Çfare lloj materiali perdor dysheku me ajer? Kur shikoni dysheket me ajer, duhet te dini se nga çfare lloji materiali jane bere. Disa dysheke mund te behen nga shkume ndersa te tjeret jane bere nga shkume memorie.

Te dy materialet funksionojne shkelqyeshem per dysheket me ajer, por secili ofron avantazhet e veta. Dysheket me shkume kane tendence te mbajne formen e tyre shume me mire se dysheket me shkume memorie. Dysheket Memory Foam jane me te bute dhe me te rehatshem.

Dyshek me ajer per makine

Kur vendosni nese do te merrni nje krevat te fryre apo nje dyshek tradicional te mbushur me susta, vendosni se sa komod do te preferonit te ishte shtrati juaj. Shtreterit tradicionale jane me te forte dhe ofrojne me shume mbeshtetje se sa dysheket me ajer. Shtreterit e fryre jane te bute dhe fleksibel, duke i bere ata te persosur per ata qe kane nevoje te levizin shume.

Ky eshte edhe rasti nese ju doni nje dyshek me ajer per makinen tuaj, pasi juve do ju duhet nje dyshek i cili nxe brenda makines si edhe qe mund te levizet ne vende te ndryshme me thjeshtesi. Kjo do ju ndihmoje edhe kur ju te jeni ne levizje dhe te keni nevoje per nje dyshek te mire portativ.

Dyshek me ajer ne shitje

Blerja e nje dysheku me ajer mund te jete e shtrenjte. Ju do te paguani diku nga 20 deri ne 50 mije leke te vjetra per nje dyshek me ajer. Çmimi do te varet nga stili i dyshekut qe zgjidhni. Blerja e nje dysheku me ajer nuk eshte e lire, por do t'ju kurseje para ne planin afatgjate.

Dysheket me ajer jane te shkelqyeshem per te fjetur, per t'u çlodhur dhe madje per te luajtur disa lojera ne playstationin tuaj. Megjithate ato mund te perdoren gjithashtu per te ndihmuar ne mbajtjen e shtepise tuaj te ngrohte dhe te rehatshme.

Ka shume menyra te ndryshme se si dysheket me ajer mund te perfitojne pronaret e shtepive dhe familjet e tyre. Nje menyre qe ata mund ta bejne kete eshte duke i mbajtur shtepite te fresketa gjate muajve te veres.

Nje dyshek me ajer gjithashtu mund te permiresoje rrjedhen e ajrit ne te gjithe shtepine, duke ulur nivelet e lageshtise. Kjo ndihmon ne reduktimin e sasise se mykut qe rritet ne nje shtepi me kalimin e kohes.

Se fundi, nje dyshek me ajer mund t'i mbaje njerezit te sigurt kur bejne kamping. Te apasionuarit pas kampingut mund te perdorin dysheke me ajer per t'u siguruar qe te gjithe te jene te rehatshem ndersa flene naten.

Dyshek portativ per kamping

Ky eshte dysheku im i pare me ajer qe bleva pasi lexova se dysheket me ajer jane te mire per kampe, shetitje dhe situata emergjente. Une jam i kenaqur me cilesine dhe qendrueshmerine e ketij produkti, megjithate nuk mendoj se ata e bejne me kete model. Ne kemi edhe cader kampingu ne shitje.

Por nese jeni duke kerkuar per nje dyshek ajri me cilesi te larte me nje çmim te ulet, atehere ky do te ishte i persosur. Kete na e ka derguar nje klient i kenaqur i yni, i cili ka blere dyshekun tone me ajer per shtepine dhe kampingun.

Nje dyshek shtrati me ajer eshte nje lloj dysheku qe eshte i mbushur me ajer ne vend te shkumes. Per shkak se nuk jane te mbushura me asnje lloj materiali, keta dysheke jane jashtezakonisht te qendrueshem.

Keta shtreter nuk jane aq te njohur sa llojet e tjera te dyshekeve. Nje avantazh i nje dysheku me ajer eshte çmimi i tij i ulet.

Nje shtepi eshte vendi ku jetojme. Nje shtepi eshte shpesh i vetmi vend qe shume njerez kane jetuar ndonjehere. Shtepia eshte shpesh streha e nje familjeje dhe per kete arsye i kushtohet shume rendesi pamjes se nje shtepie, nese eshte e rehatshme, e ndertuar mire etj.

Bli nje dyshek portativ

Nje dyshek me ajer eshte ne thelb nje lloj jasteku shtrati. Dysheket me ajer kane ekzistuar per shume vite dhe jane relativisht te lira per ata qe duan t'i bejne vete ne shtepi. Per te krijuar nje dyshek me ajer, ju mbushni dyshekun me ajer, i cili krijon nje siperfaqe me te bute se nje dyshek konvencional.

Mund te perdorni dy shtresa te trasha çarçafesh pambuku dhe t'i vendosni brenda nje dysheku me ajer te fryre per te krijuar nje shtrat te bukur te bute per te fjetur. Nese keni nevoje per mbeshtetje shtese, mund te shtoni nje shtrese te brendshme me shkume.

Keto lloj dyshekesh me ajer perdoren shpesh per te ofruar rehati per njerezit qe vuajne nga artriti ose problemet e shpines. Edhe nese doni nje cader kampingu ne shitje, ju mund ta blini ate tek ne.

Nese ndonjehere shikoni shfaqje televizive ku te famshem tregojne shtepite e tyre te shtrenjta, do te vini re diçka interesante - ata kane gjithmone nje dyshek me ajer! Shumica e njerezve priren te mendojne per dysheket me ajer si thjesht versione me te lira te dyshekeve normale, por ato ne fakt ofrojne mjaft avantazhe ndaj atyre tradicionale.

Se pari dhe me kryesorja, keta dysheke jane shume me te lehte se dysheket standarde. Per shkak te kesaj, ato jane me te lehta per t'u levizur dhe per t'i bartur nese do te vizitoni shtepite e miqve ose do te largoheni nga vendbanimi juaj aktual.

Perveç kesaj, ju mund te ruani lehtesisht nje dyshek me ajer pothuajse ne çdo hapesire dollapi, duke e bere te pershtatshem per t'u transportuar gjate udhetimit.

Dhe se fundi, nuk keni nevoje te shqetesoheni per demtimin e dyshekut tuaj me kontakt te perseritur me mobiljet. Nje dyshek me ajer nuk eshte vetem i sigurt, por eshte edhe i rehatshem per te fjetur.

Dysheket me ajer jane projektuar te jene te lehte. Kjo eshte arsyeja pse ato jane te shkelqyera per ata qe udhetojne shpesh. Megjithate, nuk duhet te prisni qe keta dysheke te zgjasin pergjithmone.

Pas nje kohe te caktuar, dysheku juaj me ajer mund te filloje te rrjedhe ajer. Kur kjo te ndodhe, me siguri do te vini re se dysheku ndihet i veshtire dhe i pakendshem per te fjetur.

Ne kete pike, ju duhet te zevendesoni dyshekun tuaj me ajer. Megjithate, perpara se te blini nje te re, kontrolloni informacionin e garancise per t'u siguruar qe po merrni nje produkt te mire.

Nuk ka produkte te ngjashme

Porosite në WhatsApp