Cadra kampingu ne shitje - Cadra kampingu per 2-6 persona Cadra kampingu ne shitje - Cadra kampingu per 2-6 persona Cadra kampingu ne shitje - Cadra kampingu per 2-6 persona

Cadra kampingu ne shitje - Cadra kampingu per 2-6 persona


2,890 Lekë 3,890 Lekë (-26%)
Ka stok | Kategoria: Udhetime & Natyra

Kjo cader kampingu vjen me përmasa 200x140x100 cm

E lehtë për t'u montuar dhe çmontuar.

Materiali është elastik dhe perbehet nga fije qelqi.

Pjesa në të cilën futeni hapet dhe mbyllet me zinxhir dhe mbrohet nga një pjesë e rrjetës e cila mundëson ajrosjen dhe pengon futjen e insekteve. Ka ngjyrë miqësore.


Shpërndaje me miqtë:


Jeni ne kerkim te nje tende kampingu per shitje ose cadra kampingu ne shitje? Nëse po, atëherë keni ardhur në vendin e duhur.

Kjo cader kampingu vjen me përmasa 200x140x100 cm. Eshte e lehtë për t'u montuar dhe çmontuar. Materiali është elastik dhe perbehet nga fije qelqi.

Pjesa në të cilën futeni hapet dhe mbyllet me zinxhir dhe mbrohet nga një pjesë e rrjetës e cila mundëson ajrosjen dhe pengon futjen e insekteve. Ka ngjyrë miqësore.

Çadra e kampingu per shitje janë pajisje thelbësore për çdo entuziast qe deshiron te shijoje natyrën. Ato ofrojnë strehë nga cdo gje dhe ju lejojnë të shijoni bukurite e natyres ne maksimumin e mundshem.

Cadra kampingu per 2 persona

Çadrat e kampingut janë pajisje të gjithanshme që mund të përdoren për qëllime të ndryshme. Lloji i tendës së kampingut që zgjidhni varet nga qëllimi që synoni t'i shërbeni.

Për shembull, një tendë familjare do të ishte ideale për pushime ose për një fundjavë. Nga ana tjetër, një tendë e madhe grupi do të ishte e përshtatshme për një qëndrim afatgjatë dhe per kete ju duhet cadra kampingu ne shitje.

Ne rastin se ju deshironi cadra kampingu per 2 persona atehere jeni ne vendin e duhur per t'i perfituar keto tenda kampingu sepse ne i ofrojme ato per deri ne 6 persona.

Cadra kampingu me qera

Ju nuk keni nevoje te merrni cadra kampingu duke paguar dhe qera sepse kostoja e ketyre cadrave eshte goxha e ulet. Per shume pak leke ju mund t'i blini cadra kampingu dhe t'i keni ato ne pronesine tuaj per gjithmone!

Shiten disa lloje tendash kampingu. Secili ka veçoritë dhe përfitimet e veta unike. Disa janë të dizajnuara për aktivitete specifike si peshkimi, ecja, gjuetia, etj.

Të tjerat janë modele me shumë qëllime që mund të akomodojnë përdorime të shumta dhe cadra kampingu ne shitje mund t'i merrni kudo me vete.

Tenda kampingu per shitje

Kampingu është një mënyrë e shkëlqyer për t'u larguar nga të gjitha dhe për të shijuar natyrën.

Por kampingu mund të jetë gjithashtu i shtrenjtë, veçanërisht nëse doni të merrni me vete të gjithë familjen ose miqtë tuaj. Jeni duke kërkuar për tenda kampingu për shitje si edhe cadra kampingu ne shitje?

tende kampingu per shitje

Ne ofrojme një gamë të gjerë tendash kampingu dhe cadra kampingu ne shitje që janë të përshtatshme për lloje të ndryshme aktivitetesh. Këto përfshijnë tenda të lehta për shëtitje, tenda familjare për kampe etj.

Tende kampingu per 3-4 persona

Nese doni të shkoni në kampe jashtë ne natyre, ju duhet të konsiderojnë blerjen e tendave të kampingut. Ekzistojnë lloje të ndryshme të tendave për kamping në treg. Disa prej tyre janë të qëndrueshme, ndërsa disa janë të lehta.

Kjo eshte ne varesi te qellimit qe ju keni per aventuren tuaj, dhe ne varesi te kushteve klimaterike qe ekzistojne ne vendin ku jo do te shkoni per te bere kete aventure.

E verteta eshte se kampingu është bërë një argëtim i preferuar për shumë njerëz per cadra kampingu ne shitje dhe per miqte e tyre te cilet shijojne kampingun.

Pavarësisht nëse preferoni të kaloni kohë jashtë ose thjesht të relaksoheni larg ngutjes së jetës së qytetit, kampingu është një mënyrë e shkëlqyer për të kaluar kohë cilësore me miqtë dhe familjen.

Megjithatë, përpara se të niseni në mal, ka disa gjëra që duhet të merrni parasysh.

Cader per kamping ne mal ose det

Dëshironi të shkoni në shëtitje ose kamping ne mal ose ne det, por nuk dini nga të filloni dhe ku te kaloni naten? Ka shumë menyra per te kaluar kohen por cila eshte me e mira?

Ne mendojme se juve ju duhet nje cader per kamping sepse do ju ndihmoje te kaloni naten ne zonat me te thella, ne mal ose ne det. Tenda e kampingut per malin ose detin eshte nje menyre e shkelqyer per te kaluar nje kohe te mire me miqte tuaj.

Ka mijëra vende per te vizituar në të gjithë Shqiperine. Disa janë të njohura, ndërsa të tjerat janë më pak të udhëtuara, por cadra kampingu ne shitje mund ta merrni me vete kudo qe jeni!

Kur zgjidhni një vend për të vizituar, merrni parasysh gjatësinë, nivelin e vështirësisë, terrenin, jetën e egër dhe aksesin.

Kur shkoni ne nje mal, është e rëndësishme të pini shume uje. Nëse nuk pini mjaftueshëm gjatë ecjes, rrezikoni të dehidratoheni. Dehidratimi shkakton lodhje dhe dhimbje koke, si dhe simptoma të tjera, te cilat do t'ua bejne udhetimin me pak te kendshem.

Gjithashtu, perpara se te shkoni ne mal, sigurohuni që të keni pajisjet e duhura. Sillni gjithashtu ushqim dhe ujë shtesë. Përgatituni për kushte të papritura të motit.

Kampingu në plazh është një mënyrë e shkëlqyer për të shijuar natyrën. Bukuria e kampingut në plazh është se nuk keni nevojë për asgjë përveç lehtësive themelore. Mund të vendosni cadren tuaj në plazh ose të merrni me qira një dhome.

Deshironi te shikoni ofertat me te reja turisitke? Shtypni ketu, udhetime turistike, per te gjetur ofertat me te mira nese thjesht doni te shkoni diku pa marre cadren me vete!

Cadra kampingu ne shitje

Çadra perfekte e kampingut për të gjithë ata që shijojnë natyren jashte. Kjo tende automatike kampingu hapet automatikisht dhe mbetet e hapur vazhdimisht.

Mënyra e bashkimit të kësaj ombrellë është mjaft e thjeshtë. Katër vrima të vogla të mbuluara me rrjeta në pjesën e jashtme të cadres lejojnë ajrosjen, ndërsa gjithashtu pengojnë insektet dhe mushkonjat të hyjnë në cader.

Cader kampingu per shitje

Është bërë nga material i cilësisë së lartë, rezistent ndaj ujit dhe siguron mbrojtje kur moti nuk është në favorin tuaj cadra kampingu ne shitje.

Kampingu në plazh është një mënyrë e shkëlqyer për të kaluar pushimet verore me familjen dhe miqtë. Pavarësisht nëse është një largim fundjave ose një udhëtim njëjavor, do të duhet të paketoni gjërat thelbësore.

Gjëja kryesore është të përgatiteni paraprakisht ne nje dyqan dhe te blini te gjitha gjerat e nevojshme, sic mund te jene uji, ushqimet, konservat, e pajisjet e tjera qe ju duhen me patjeter ne aventuren qe ju deshironi te beni.

Ne ofrojme nje larmishmeri cadra kampingu ne shitje ne menyre qe ju te mund te gjeni ate cader qe ju pershtatet me se tepermi dhe madje te surprizoni edhe familjaret tuaj me cilesine e madhe qe ne do ju ofrojme.

Cadra kampingu automatike

Disa nga cadrat e kampingut ne shitje qe ne ofrojme, ose tenda kampingu ne shitje, jane edhe automatike. Jo te gjitha cadrat tona te kampingut jane keshtu, por nje pjese e tyre eshte.

Te kesh nje cader kampingu automatike eshte nje mundesi shume e mire sepse nuk ju lodh gjate hapjes se saj. Mjafton ta nxirrni nga qesja e saj e posacme, ta tundni pak, ta hidhni ne toke, dhe cadra hapet si me magji.

Nuk keni nevoje te ngulni shkopinje, gozhda, apo mjete te tjera te cilat jane shume te lodhshme per t'i bere.

Keto cadra kampingu automatike qe ne ofrojme jane shume te mira per ju sepse nuk ju lodhin per t'i marre me vete kudo. Per te pare nese na ka mbetur ndonje cader kampingu automatike, ju thjesht shkoni ne faqen me siper dhe kontrolloni.

Cader kampingu per 4 persona

E ku ka me bukur se te jesh me miqte dhe te shkosh ne kamping, duke pjekur edhe mishin ne zgare sic e kemi qef ne shqiptaret? Ne ofrojme per ju cader kampingu per 4 persona.

Ka shumë mënyra për të shijuar udhetimin me miqte pa harxhuar shume leke, nje prej tyre eshte blerja cadra kampingu ne shitje dhe kalimi i neteve ne kete cader.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar ne nje mal me shpenzime minimale ose duke qëndruar në një hotel luksoz, këto këshilla do t'ju ndihmojnë të planifikoni një udhëtim të përballueshëm.

Planifikoni me kujdes përpara se të shkoni miqtë në udhëtim dhe mos harroni të shikoni ofertat lokale, pra nese po shkoni ne kamping me miqte tuaj, ose nese keni tende kampingu, shikoni cfare ofrohet ne zonen tuaj. Cadra kampingu ne shitje.

Këto shpesh mund të gjenden përmes faqeve të internetit të tilla si Google ose Facebook. Nëse keni një buxhet të ngushtë, provoni të përdorni faqe si Airbnb dhe Booking.com. Te cilat do ju ndihmojne te gjeni vendet me te mira.

Ata ofrojnë qëndrime të shkurtra me çmime të arsyeshme dhe kjo gje eshte ne anen tuaj normalisht.

Mos harroni qe ka edhe vende ne Shqiperi ku gjenden kampingje te ngritura vete dhe qe ju mjafton te blini cader kampingu ne shitje dhe ta vendosni ne kete vend. Aty me pas mund te pushoni rehat dhe te qete!

Mjafton pak deshire dhe ju do ia kaloni shkelqyer me miqte tuaj, ose edhe vetem!

Nuk ka produkte te ngjashme

Porosite në WhatsApp