€ 50 / per person
  • 2 Ditë / 1 Natë
  • Meteora, Kallabaka, Ja…

Udhetim ne Meteora (Janine - Kallabaka - Meteora)

Udhëtoni drejt një vendi të magjishëm i cili do t'ju bëjë të mos doni që të largoheni më! Kjo është magjia që të ofron Meteora!

Udhetime turistike 2 ditore - Udhetime per fundjave

Deshironi te shkoni ne udhetime turistike 2 ditore ose ne udhetime me guide? Ne ofrojme udhetime 2 ditore me guide per te gjithe ju qe deshironi te kaloni momente te bukura dhe fantastike vetem ose me te dashurit tuaj!

Ofertat tona kane cmimet me te mira ne vend dhe ju mund te shkoni ne aventuren tuaj duke paguar vetem nje cmim shume te ulet i cili ju siguron shume perfitime. Per kete cmim, ia vlen cdo sekond qe do kaloni me ne!

Udhetime turistike 2 ditore

Keto udhetime turistike organizohen brenda shqiperise ne shumicen e rasteve dhe keto udhetime do t'ju sherbejne qe ju te kaloni momente te mira dhe te kendshme!

Udhetime turistike 2 ditore jane nga paketat tona me te mira dhe me te kerkuara sepse klientet tane ia kalojne aq mire sa rikthehen tek ne vazhdimisht. Kjo eshte edhe super fuqia jone ndryshe nga te tjeret. Cmimi shume i mire per cilesine me te mire!

Udhetime per fundjave

Keto udhetime jane me te kerkuarat qe ne kemi sepse ju garantojne nje fundjave shlodhese dhe te kendshme me partnerin tuaj ose edhe pse jo vetem! Duke marre pjese ne udhetime per fundjave ju do te mund te shihni vende te reja.

Eksperienca e vendeve te reja eshte dicka qe ju duhet ta eksploroni vazhdimisht, sepse udhetime turistike jane gjeja me e mire per t'ju mundesuar te shlodheni pas nje jave te gjate dhe te lodhshme pune.

Behuni pjese e aventurave tona dhe shijoni eksperienca magjike ne menyre qe t'i shtoni bukurine jetes suaj dhe te kaloni caste pozitive dhe magjike.

Udhetime turistike 2 ditore

Udhetime te lira

Padiskutim qe kur ju deshironi te shkoni diku, juve ju duhet te paguani dhe nje cmim te leverdisshem per gjithe eksperiencen qe ju do te merrni. Ne kete forme ju paguani nje cmim te lire por ne te njejten kohe ju shijoni aventuren me magjike!

Prandaj ne ofrojme udhetime te lira per ju ne menyre qe gjithkush te kenaqet por edhe te perballoje aventurat magjike qe ne ofrojme per ju. Prandaj mos ngurroni te na pyesni per me shume informacion dhe te shijoni magjine e pushimeve!

Pervec se ofrojme udhetime te lira, ne ofrojme edhe udhetime turistike ne shqiperi. Keto jane edhe udhetimet tona me te kerkuara pasi njerezit duan te bejne 2 dite pushim sepse lodhen gjate javes.

Ne ofrojme paketa qe kushdo mund te perballoje, prandaj dhe kemi udhetime te lira per ju ne menyre qe te shijoni te gjithe magjine e pushimeve qe ne ofrojme dhe paketat tona turistike duke udhetime me guide ne shqiperi.

Udhetime per fundjave

Ne e dime shume mire se sa e lodhshme mund te jete qe ju te punoni gjate gjithe javes. Prandaj dhe shumica jone kerkojne 2 dite pushimi ne fundjave qe te qetesohen dhe te shlodhen. Pikerisht kete ofrojme ne.

Ne ofrojme udhetime turistike 2 ditore por edhe me gjate se kaq brenda Shqiperise. Pra kemi udhetime turistike ne shqiperi per t'ju bere te mundur te shijoni sa me teper magjine e ketyre pushimeve. 

mos ngurroni te na kontaktoni ne menyre qe te perfitoni nga paketat tona udhetime te lira qe ne ofrojme. Keto udhetime do t'ju bejne te ndjeheni mire dhe komod dhe te jeni gati per ta filluar javen ashtu sic duhet.

Udhetime me guide

Nepermjet ketyre udhetimeve turistike ju do te mund te merrni asistencen e guides per cdo aspekt te udhetimit tuaj. Pra ju nuk do te jeni vetem por do te keni guiden ne cdo moment bashke me ju per t'ju treguar me teper per atraksionin qe keni para syve.

Ne kete forme ju jo vetem shijoni magjine e vendit ku ju ndodheni por ju filloni te kuptoni edhe historine qe fshihet prapa ketij vendi dhe te shijoni magjine qe ky vend ofron.

Te gjitha keto ju i perfitoni me nje cmim te arsyeshem, prandaj dhe ne ofrojme vetem udhetime te lira por qe mund te perballohen nga thuajse kushdo. Nga ana tjeter ju shijoni 2 dite magjike se bashku me aventurat tona.