Agjente shitjesh online (ne zyrat e kompanise) (vajze)-PAGA baze + BONUSE qe e cojne ne total mbi 50'000 lek

Agjente shitjesh online (ne zyrat e kompanise) (vajze)-PAGA baze + BONUSE qe e cojne ne total …
Pozicioni: Agjente shitjesh online (ne zyrat e kompanise)
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Rruga Mine Peza pallati no.2

Postuar më: May 18, 2024, 7 p.m.

Cfarë ofrojmë ne:

- Mundësinë për të punuar në orarin më të përshtatshëm për ju.

Oraret jane Turni 1 (8-13:00) ,Turni 2 (13:00-18:00) , Turni 3 (18:00-24:00)

- Mundësi për rritje ekonomike.

- Mundësi për rritje profesionale.

- Grup pune mbështetes dhe motivues.

-PAGA baze + BONUSE qe e cojne ne total mbi 50'000 lek

Cfare kërkojmë ne:

- Duhet të jetë dinamike.

- Të ketë aftësi të mira komunikimi.

- Të ketë njohuri të mira në të shkruarit të gjuhes Shqipe.

Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar: [email protected] ose watsup : 00355676323466

Suksese!

Show Roomi : Sheshi Willson, Tirane.


Aplikoni për vendin e punës

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona