Agjent/e Telefonike

Agjent/e Telefonike
Pozicioni: Agjent/e Telefonike
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Bllok

Postuar më: Feb. 22, 2024, 9:39 a.m.

- Ofrohet vend pune si operatore telefonike ne gjuhet Italisht, Spanjisht, Gjermanisht, ne nje prej kompanive me te mira ne vend.
- Kushte te mira pune, page baze e kenaqshme dhe % shume te mira.
- Pranojme vetem kandidate me eksperience, dhe kandidatet duhet te jene te komunikueshem, dhe korrekt ne orarin e punes.
- Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit : 0692024535


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.
WhatsApp: +355 692024535

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona