Teamleader per fushaten Telecom

Teamleader per fushaten Telecom
Pozicioni: Teamleader Italisht
Rroga: 70,000 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Myslym Shyri

Postuar më: Nov. 17, 2022, 5:25 p.m.

Icon Albania kerkon te punosoje Teamleader per fushaten Telecom.

Ofrojme:
-Seriozitet dhe korrektesi per koleget dhe punonjesit tane.
-Pagese shume e kenaqshme, si dhe bonuse ditore,javore dhe mujore
-Orari i plote

Kerkojme:
-Persona me ambicie , me aftesi lidershipi dhe te jene te afte te drejtojne nje grup dhe ti tregojne rrugen e duhur drejt suksesit
-Seriozitet, korrektesi ,te jene dinamik dhe te percjellin pozitivitet.
-Te kene eksperienca te meparshme ne call center.

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr. 0682063223, te dergoni nje CV tek adresa e emailit: [email protected]
ose mund te na vizitoni ne adresen tone: Rr. “Myslym Shyri” afer Karburant Kastrati


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona