Teknik Kondicioneri

Teknik Kondicioneri
Pozicioni: Teknik Kondicioneri
Rroga: 0 Lekë
Edukimi: E paspecifikuar
Qyteti dhe Adresa: Tirane/Bllok

Postuar më: Feb. 23, 2024, 12:38 p.m.

Vend vakant pune si Teknik Kondicioneri ( ose Ndihmes teknik ) ne nje prej kompanive me te mira dhe me te rregullta ne vend.
Kompania ofron kushte te mira pune si dhe page baze te kenaqshme.
Eksperienca e meparshme ne kete fushe perben avantazh.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit : 0692024535


Ky njoftim pune ka skaduar. Personi/kompania që e ka postuar nuk është i/e interesuar për të punësuar dikë.
WhatsApp: +355 692024535

Njoftime pune - Posto njoftim pune

Jeni duke kërkuar për punë? Këtu do mund të gjeni njoftimet më të fundit të punës. Nëse jeni biznes, ju mund gjithashtu të publikoni njoftimet tuaja të punës FALAS!
Gjej/Posto Njoftime Pune

Rreth Profesionist.al

Profesionist.al është platforma e parë Shqiptare nga ku ju mund të gjeni profesionistin që ju duhet për një shumëllojshmëri nevojash!
Shiko Shërbimet Tona