Oferta pune - Njoftime Pune
Sherbim Klienti/Customer Service
Riza Cerova/Medrese/Tirane, Tirane - 450 Euro

Kompania jone, e specializuar ne ofrimin e sherbimit te klientit per kompani te huaja, vecanerisht ne fushen e tregtise elektronike (e-commerce), eshte ne kerkim te punonjesit per kete lloj…

Profesioni: Sherbim Klienti/Customer Service - Arsimi: E paspecifikuar
Ofroj License  ne Projektim-Inxhinier Mjedisi
Tirane, Tirane - 0 Lekë

Ofroj  1.Diplomen Msc.Shkencor si Drejtues Teknik   2.License ne projektim per Inxhinier Mjedisi pikat : 4 a.Projektim te instalimeve hidro-termosanitare

Profesioni: inxhinier mjedisi - Arsimi: Universitet
Kompania inHouse Real Estate po kerkon te punesoje Konsulent Ndermjetesimi .
Rruga Tefta Tashko Koco, Tirane - 60,000 Lekë

Kompania inHouse Real Estate po kerkon te punesoje Konsulent Ndermjetesimi . Ofrohet page baze 60.000 leke plus % te shitjeve te realizuara . Detyrat :   -Prezan…

Profesioni: Agjente Imobilare - Arsimi: Gjimnaz

Oferta Pune - Njoftime Pune - Gjej pune falas!

Deshiron te kerkoni per te gjetur nje vend pune ne menyre qe te keni nje te ardhme te sigurte dhe te ardhura te mira? Mos kerkoni me gjate! Platforma jone online ju mundeson qe ju te gjej pune me thjeshtesi dhe duke mos u lodhur!

Ju mund te shfletoni mbi dhjetra oferta pune qe ne mundesojme per personat te cilet deshirojne te gjejne pune ose te cilet jane aktualisht te papune. Ne kemi nje shumellojshmeri pozicionesh gati per ju ne menyre qe te gjeni vendin e duhur te punes.

Te kerkosh per nje njoftime pune eshte shumicen e hereve nje sfide e vertete sepse shume rralle mund te gjesh ate njoftim pune qe te pershtatet.

Kerkoj pune ne tirane

Shumica e personave qe jane ne kerkim te nje vendi te ri pune duan te punojne ne Tirane per shkak se ka shume mundesi te ndryshme punesimi dhe aty mund te gjejne punen qe ata kane kerkuar.

Megjithate, jo gjithmone eshte e thjeshte te gjesh ate cfare kerkon ne mesin e nje konkurrence te madhe dhe te dhjetra kerkesave ne dite per oferta pune dhe njoftime pune.

Ne platformen tone, ju keni mundesi te shfletoni njoftimet e fundit te punes per te gjetur punen ideale per ju dhe per t'u punesuar atje ku ju mendoni se mund te performoni me se miri.

Njoftime pune falas

Ju mund te kerkoni shpesh here per dua pune si edhe pune nga shtepia apo edhe njoftimecom dhe njoftime falas. Keto jane vende ku ju mund te gjeni pune online me vetem nje klikim.

Ne ju garantojme cilesine me te mire ne vend per te gjetur vendin tuaj adekuat te punes dhe per t'u punesuar me thjeshtesi dhe shpejtesi. Cilesia eshte e garantuar per vendin qe ju deshironi te punesoheni.

Oferta pune

Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju.

Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.