Gjeni një profesionist!
Gjeni ose postoni vende pune!

Platforma Profesionist.al ju mundëson të kërkoni për profesionistin që ju duhet dhe të punësoni kandidatin më të mirë. Gjithashtu, ju mund të publikoni njoftime pune si punëdhënës, dhe të gjeni vende pune si punëkërkues!

Kujdesi i Shtëpisë

Rezervoni nje pastrim tani! - Pastruese Shtepie Tirane
Pastruese Shtepie - Pastrim Shtepie

Fillon nga 200 Lekë

8 Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime
Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime

Fillon nga 700 Lekë

Femijet dhe Kujdesi

Te duhet dado per femije - Kujdestare per femije Tirane?
Dado per femije - Kujdestare per femije

Fillon nga 30 Euro

Sherbime per shtepine

Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike
Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike

Fillon nga 500 Lekë

Ju duhet nje elektricist ne Tirane? - Riparime dhe Instalime Elektrike
Elektricist ne Tirane - Riparime dhe Instalime Elektrike

Fillon nga 700 Lekë

Te moshuarit dhe kujdesi

Te duhet kujdestare per te moshuar? - 7 Kujdestare ne Tirane
Te duhet kujdestare per te moshuar? - Kujdestare ne Tirane

Fillon nga 149 Euro

Sherbime me qera

Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.
Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.

Fillon nga 1,000 Lekë

Kurse te gjuheve te huaja

Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia - Cmime konkuruese!
Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia

Fillon nga 99 Euro

Kurs Gjermanisht Online - Niveli A1-B2 Gjermanisht
Kurs Gjermanisht Online - Meso Gjermanisht

Fillon nga 149 Euro

Lista e Njoftimeve të Punës

Big Market Pajton Center
Pajtoni Center- Kthesa e Kamzes, Tirane - 0 Lekë

Pozicione te lira pune: -Kasiere -Operator Check In  

Profesioni: -Kasiere, Sistemuese, Operator Check In - Arsimi: E paspecifikuar
Big Market -City Park
Prane City Park (Vore), Tirane - 0 Lekë

Big Market ne City Park po kerkon: -Kasiere -Punonjes Magazine

Profesioni: -Kasiere, Punonjes Magazine - Arsimi: E paspecifikuar
Big Market GARDEN - Hapje e Re, hap vende pune
Rruga e Kavajes, Tirane - 0 Lekë

Kerkohen, Kasiere, Sistemuese, Shitese ne Banak Bulmet/ Sallameri, Shitese per sektor te ndryshem, Punonjes Magazine, Sanitare Me dhe pa eksperience!!!

Profesioni: Kasiere, Sistemuese, Shitese Banak Bulmeti dhe Sallameri, Punonjes Magazine, Sanitare - Arsimi: E paspecifikuar
Kerkoj puntor per gomisteri
Tirane astir, Tirane - 0 Lekë

Kerkoj gomist me eksperienc pune paga shum e mir 

Profesioni: Gomist - Arsimi: E paspecifikuar
Dyqani i Peshkut Koral Tirane (Tek Rruga e Barrikadave) kerkon te punesoje motorist ose shofer
Rruga e Barrikadave Tirane, Tirane - 0 Lekë

Dyqani i Peshkut Koral Tirane (Tek Rruga e Barrikadave) kerkon te punesoje motorist ose shofer

Profesioni: Motorrist/Shofer - Arsimi: E paspecifikuar
Shitese në Tobacco & more
Rr. Frosina Plaku, Magnet, Tirane - 35,000 Lekë

Tabako ndodhet brenda kompleksit,nenjezoneshume te mire dhe te rregullt. Te kete njohurite baze kompjuterike. Te jete i/e sjellshme Te kete aftesi shume te …

Profesioni: Shitese - Arsimi: Gjimnaz
Shiko të Gjitha Njoftimet e Punës

Lista e Udhëtimeve Turistike

€ 50 / per person
  • 2 Ditë / 1 Natë
  • Meteora, Kallabaka, Ja…

Udhetim ne Meteora (Janine - Kallabaka - Meteora)

Udhëtoni drejt një vendi të magjishëm i cili do t'ju bëjë të mos doni që të largoheni më! Kjo është magjia që të ofron Meteora!

Shiko të Gjitha Ofertat Turistike