Gjeni një profesionist!
Gjeni ose postoni vende pune!

Platforma Profesionist.al ju mundëson të kërkoni për profesionistin që ju duhet dhe të punësoni kandidatin më të mirë. Gjithashtu, ju mund të publikoni njoftime pune si punëdhënës, dhe të gjeni vende pune si punëkërkues!

Kujdesi i Shtëpisë

Rezervoni nje pastrim tani! - Pastruese Shtepie Tirane
Pastruese Shtepie - Pastrim Shtepie

Fillon nga 150 Lekë

8 Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime
Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime

Femijet dhe Kujdesi

Te duhet dado per femije - Kujdestare per femije Tirane?
Dado per femije - Kujdestare per femije

Fillon nga 30 Euro

Sherbime per shtepine

Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike
Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike

Fillon nga 500 Lekë

13 Elektricist ne Tirane - Riparime dhe Instalime Elektrike
Elektricist ne Tirane - Riparime dhe Instalime Elektrike

Fillon nga 700 Lekë

Te moshuarit dhe kujdesi

Te duhet kujdestare per te moshuar? - 7 Kujdestare ne Tirane
Te duhet kujdestare per te moshuar? - Kujdestare ne Tirane

Fillon nga 149 Euro

Sherbime me qera

Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.
Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.

Fillon nga 1,000 Lekë

Kurse te gjuheve te huaja

Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia - Cmime konkuruese!
Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia

Fillon nga 99 Euro

Kurs Gjermanisht Online - Niveli A1-B2 Gjermanisht
Kurs Gjermanisht Online - Meso Gjermanisht

Fillon nga 149 Euro

Lista e Njoftimeve të Punës

Teknik Kondicioneri
Bllok, Tirane - 0 Lekë

Vend vakant pune si Teknik Kondicioneri ( ose Ndihmes teknik ) ne nje prej kompanive me te mira dhe me te rregullta ne vend. Kompania ofron kushte te mira pune si dhe page baze te kenaqshme…

Profesioni: Teknik Kondicioneri - Arsimi: E paspecifikuar
Agjent/e Telefonike
Bllok, Tirane - 0 Lekë

- Ofrohet vend pune si operatore telefonike ne gjuhet Italisht, Spanjisht, Gjermanisht, ne nje prej kompanive me te mira ne vend. - Kushte te mira pune, page baze e kenaqshme dhe % shume te…

Profesioni: Agjent/e Telefonike - Arsimi: E paspecifikuar
Pozicion vakant | Vinçier
Tirane, Durres, Vlore, Durres - 2,000 Euro

Vega sh.p.k nje kompani me lider ne treg ne fushen e ndertimit, shpall pozicionin vakant per vincier. Vendi i punes: Durres, Vlore, Tirane Kushtet:

Profesioni: Vincier - Arsimi: E paspecifikuar
Usta gipsi
Tirane Porcelan, Tirane - 70,000 Lekë

Ofrojme punime gipsi tavane te varura te modeleve te ndryshme, mure ndarese dhe zbukurime te tavaneve dhe veshja e kollonave me allci me grup pune me eksperience 35 vjecare ne tregun aktual. Punim…

Profesioni: Usta - Arsimi: E paspecifikuar
Bojaxhi
Tirane, Tirane - 0 Lekë

Ofrohet vend pune si Bojaxhi ne nje nga kompanite me te medha ne vend. Kandidatet duhet te jene te komunikueshem, korrekt ne orarin e punes dhe bashkepunues. Te interesuarit te konta…

Profesioni: Bojaxhi - Arsimi: E paspecifikuar
Sharraxhi
Tirane, Tirane - 0 Lekë

Vend vakant pune si Sharraxhi ne nje nga kompanite me te mira ne vend. Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Kandidatet duhet te jene serioz dhe korrekt ne orarin e punes, bashke…

Profesioni: Sharraxhi - Arsimi: E paspecifikuar
Shiko të Gjitha Njoftimet e Punës

Lista e Udhëtimeve Turistike

€ 50 / per person
  • 2 Ditë / 1 Natë
  • Meteora, Kallabaka, Ja…

Udhetim ne Meteora (Janine - Kallabaka - Meteora)

Udhëtoni drejt një vendi të magjishëm i cili do t'ju bëjë të mos doni që të largoheni më! Kjo është magjia që të ofron Meteora!

Shiko të Gjitha Ofertat Turistike