Gjeni një profesionist!
Gjeni ose postoni vende pune!

Platforma Profesionist.al ju mundëson të kërkoni për profesionistin që ju duhet dhe të punësoni kandidatin më të mirë. Gjithashtu, ju mund të publikoni njoftime pune si punëdhënës, dhe të gjeni vende pune si punëkërkues!

Kujdesi i Shtëpisë

Rezervoni nje pastrim tani! - Pastruese Shtepie Tirane
Pastruese Shtepie - Pastrim Shtepie

Fillon nga 200 Lekë

8 Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime
Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime

Fillon nga 700 Lekë

Femijet dhe Kujdesi

Te duhet dado per femije - Kujdestare per femije Tirane?
Dado per femije - Kujdestare per femije

Fillon nga 30 Euro

Sherbime per shtepine

Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike
Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike

Fillon nga 500 Lekë

Ju duhet nje elektricist ne Tirane? - Riparime dhe Instalime Elektrike
Elektricist ne Tirane - Riparime dhe Instalime Elektrike

Fillon nga 700 Lekë

Te moshuarit dhe kujdesi

Te duhet kujdestare per te moshuar? - 7 Kujdestare ne Tirane
Te duhet kujdestare per te moshuar? - Kujdestare ne Tirane

Fillon nga 149 Euro

Sherbime me qera

Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.
Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.

Fillon nga 1,000 Lekë

Kurse te gjuheve te huaja

Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia - Cmime konkuruese!
Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia

Fillon nga 99 Euro

Kurs Gjermanisht Online - Niveli A1-B2 Gjermanisht
Kurs Gjermanisht Online - Meso Gjermanisht

Fillon nga 149 Euro

Lista e Njoftimeve të Punës

Gse Security kerkon te punesoje Punonjes sherbimi/ Bodyguard
Rr" Pjeter Bogdani", Tirane - 65,000 Lekë

Ofrohet vend pune Bodyguard! Te interesuarit duhet te jene te pajisur me certifikate per punonjes sherbimi (Licence) ose te kene aplikuar prane Drejtorive te Policise se Qarqeve per…

Profesioni: punonjes sherbimi - Arsimi: Gjimnaz
Kerkoj manekina dhe modele (grua)
istanbul, Tirane - 0 Lekë

nuk ka kufizime në udhëtimet e brendshme Matjet e trupit janë të përshtatshme për moshat 23-32 Kerkojme modele dhe manekina per marka

Profesioni: manken - Arsimi: Universitet
Kerkojme Arkitekt me experience
Kompleksi ASL, Tirane, Tirane - 55,000 Lekë

ARCHITECT  ME EKSPERIENCE   ADRESA: KOMPLEKSI ASL, TIRANE ORARI 09:00 - 17:00   Apliko direkt:[email protected] <…

Profesioni: Arktitekt - Arsimi: Universitet
Shofer Furnitor
Sauk i Ri , Prane ItalMarket ,Tirane, Tirane - 60,000 Lekë

Kompania “ItalPack Albania” Shiko Njoftimin

Profesioni: Shofer Furnitor - Arsimi: Gjimnaz
Menaxhere Supermarketi-ITALMARKET
Rruga Ali Visha ,Kompleksi Grand ,Tirane, Tirane - 0 Lekë

Supermarketi ItalMarket, pjese e Bisha&Co, eshte nje supermarket i fokusuar ne tregetimin e produkteve Italiane .

Profesioni: Menaxhere Supermarketi-ITALMARKET - Arsimi: Gjimnaz
Shiko të Gjitha Njoftimet e Punës

Lista e Udhëtimeve Turistike

€ 50 / per person
  • 2 Ditë / 1 Natë
  • Meteora, Kallabaka, Ja…

Udhetim ne Meteora (Janine - Kallabaka - Meteora)

Udhëtoni drejt një vendi të magjishëm i cili do t'ju bëjë të mos doni që të largoheni më! Kjo është magjia që të ofron Meteora!

Shiko të Gjitha Ofertat Turistike